Swarovski komponenty na Rivoli 1122

Strana: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 34 další

Swarovksi komponenty pro kamínky Rivoli, jež najdete v kolekci Round Stones, patří mezi velmi oblíbené bižuterní komponenty pro svoji různorodost. Z těchto komponentů si totiž hravě vybere zastánkyně střídmého stylu bez zbytečného „načanání“ stejně dobře, jako náročná žena preferující výrazně zdobené šperky a doplňky.

Proč právě Swarovski Rivoli?

Chcete-li opravdovou kvalitu, abyste mohli vyrobit jedinečný šperk, který bude výrazným doplňkem vaší osobnosti, pak nejspíš sáhnete po výrobcích od firmy Swarovski. Tato rakouská společnost se specializuje na výrobu broušeného křišťálového skla a její výrobky jsou mezi výrobci bižuterie vyhlášené a patří k nejoblíbenějším. V našem internetovém obchodě nabízíme komponenty Swarovski Rivoli pro výrobu náušnic - ať už na puzetu, nebo na patent - pro tvorbu přívěsků a prstenů různých tvarů a velikostí. Nechte pracovat vaši fantazii a vyrobte bižuterní šperk, jimž obdarujete své blízké. Určitě budou mít radost, protože Swarovski patří k TOP kvalitě mezi bižutérií.

Unikátní swarovksi komponenty z kolekce Rivoli

Zajímavostí komponentů Swarovksi z kolekce Rivoli 1122 je přítomnost limitované edice neonových přívěsků v růžové a žlutozelené barvě a třech rozličných tvarech. Za povšimnutí pak stojí také velmi atraktivní a zároveň stále populárnější varianta komponentů, jimž bylo uměle vetknuto stáří. Tyto náušnice a přívěsky u nás zakoupíte v provedení staré mědi nebo stříbra.

 

  1. SWAROVSKI® & LŮŽKA
  2. KOMPONENTY NA SWAROVSKI® CRYSTALS
  3. 1122 Rivoli

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.