Broušené korálky

Broušené korálky použijete pro výrobu šperků. Pro přehlednost je rozdělujeme dle tvarů do kategorií:

Broušené korálky z naší nabídky

Broušené mačkané korálky patří k nejčastěji používaným komponentům pro výrobu bižuterie. Přinášíme vám ucelenou nabídku broušených korálků ze skla, jež se vyrábějí metodou lisování ve formě, kdy je nahřátá tyč stlačena, čímž dochází k produkci korálků. Ty se ještě před svým umístěním v obchodech brousí a leští – výsledek vidíte sami.

Klasické korálky i vícebarevné kombinace

Vybírejte z broušených korálků o velikostech 3 – 20 mm nebo zabruste do kategorií rozdělených podle tvarů. Nabízíme totiž také kostičky, olivy, leptané korálky a další komponenty, ze kterých vyrobíte jedinečný šperk nebo dekoraci.

broušené korálky  Broušené korálky - kostky Broušené korálky - válečky

Sáhnete po klasické ohňovce, nebo dáte přednost něčemu skutečně originálnímu? Fantazii se meze nekladou a konečná volba a kombinace je zcela na vás!

Korálky ve variacích, které možná neznáte

Vyberte si z naší pestré nabídky a tvořte originální šperky, jež vaše okolí ocení. Díky širokému sortimentu dokážete tvořit takové náramky a náhrdelníky, o kterých jste možná ani nepřemýšleli. 

Broušené korálky máme rozděleny do 12 kategorií podle tvarů a v ních si pak můžete dále jednotlivé korálky filtrovat podle barev a velikostí. Narazíte například na v noci svítící bavoráky, nebo atraktivní, křišťálově prusvitné kostky ši vícebarevné broušené korálky, které ozvláštní každý šperk. Inspirujte se nabídkou korálků i našimi návody na korálkování.

  1. KORÁLKY
  2. Broušené korálky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.