Velkoobchod

 

Korálkujme společně


České korálky již dlouhodobě patří mezi nejúspěšnější prodejce korálků, polymerových hmot a kompletního příslušenství pro tvoření v Česku. Zastupujeme české výrobce korálků, návlekových materiálů a značky Fimo, Swarovski a Preciosa. V současnosti náš sortiment obsahuje přes 6 000 druhů těchto položek vysoké kvality za super ceny s možností objednání přes e-shop, kde většinu zboží máme kdykoliv skladem a dostupné k okamžitému dodání. Náš sortiment se snažíme týden co týden obohacovat o další a další novinky. 

Již od počátku je naší snahou spolupracovat s dalšími prodejci, aby se náš sortiment, který obsahuje v 90 procentech případů výhradně českou výrobu, dostal k co nejširšímu publiku a zároveň obohatil vaši stávající nabídku. Z toho důvodu vítáme jakoukoliv spolupráci s e-shopy, galanteriemi, školami nebo s obchody prodávající šperky Swarowski a to nejen v Česku a na Slovensku. Náš sortiment obsahuje i vlastnoručně výráběná bižuterní lůžka a to včetně bižuterních lůžek pro Swarowski crystals. Pokud jste prodejcem šperků Swarovski, pak Vám nabízíme možnost zakoupení krabičky s potiskem vašeho loga, aby objednávka působila u zákazníků nanejvýš profesionálně. Zajímavým benefitem pro naše velkoobchodní partnery je rovněž poskytnutí prostoru pro zviditelnění na našich webových stránkách a Facebooku. 

V případě zájmu o spolupráci nás prosím kontaktujte na níže uvedeném kontaktu. Těšíme se na vzájemnou spolupráci a přejeme krásný den :)


“Korálkování nás baví”


Lukáš Rangl 

wholesale manager 

80131211 

774444190,774444193 

info@ceske-koralky.cz,  info@crystal-zone.cz

Sdílejte:

© 2017 crystal-ZONE, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.