<< Karneol medový 40mm Karneol medový 30mm >>
Achát mechový 40mm

Achát mechový

Katalog. číslo:1202
Naše cena: 59.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks

Zelený achát má receptivní energii a náleží elementu země. Zvyšuje duševní a citovou přizpůsobivost, zlepšuje schopnost rozhodování, pomáhá při řešení sporů. Nosí se ke zlepšení zraku a věří se, že elixír ze zeleného achátu pomáhá při neplodnosti. 

Stupeň tvrdosti je 6 až 7

Užití: odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Planeta: Merkur

Vlastnosti: Achát je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Udává se, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáhá jejich léčbě.

Znamení Zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Štír, Ryby, Panna, Střelec

Čištění: Pod proudem vlažné vody nebo v misce s vodou.

Nabíjení: Většinu achátů nabíjíme na přímém slunci. Dobíjíme na vycházejícím či zacházejícím slunci nebo pod noční oblohou.

Živel: Země

barva:hnědá
balení:1ks
velikost:40mm
materiál:přírodní kámen
typ produktu:achát
šíře průtahu:1,2mm
počet průtahů:jeden
užití:odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění
Související položky

© 2018 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.