Kovové korálky

Kovové korálky různých tvarů a povrchových úprav.

Pracujte s kovovými korálky

Nejen skleněnými korálky, živa je korálkářka. Na výběr totiž jsou i korálky z kovu, které sami o sobě umí zpestřit jakýkoliv šperk. Kromě „solitérních“ kovových prvků pak máte možnost vytvářet také celokovové výrobky, jež celá řada žen preferuje před klasickou bižuterií ze skla. Jak jste na tom vy?

kovové korálky - trubičky  kovové korálky s ornamentem  kovové rourky - zajímavé korálky

Kovové korálky z naší nabídky

Sortiment kovových korálků jsme rozdělili do skupin, které přispívají k přehlednému vybírání. Vyfiltrujte si například korálky podle jejich tvaru a hledejte to pravé mezi dlouhými kovovými trubičkami, kovovými válečky, zdobenými korálky a dalšími kovanými komponenty. Celkem na vás čeká více než 84 nejrůznějších kovových korálků, se kterými bude vaše tvoření ještě větší zábava. Prohlédněte si je všechny a nezapomeňte blíže prozkoumat i naše návody na korálkování, které vás jistě inspirují k novému tvoření.

Kovové korálky velký průvlek

Potřebujete kovové korálky s velkým průvlekem? Použijte filtr v levém sloupci a vyfiltrujte si šířku průvleku až do 9 mm.
  1. KORÁLKY
  2. Kovové korálky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.