PŘÍVĚSKY

Strana: předchozí 1 2

Kovové přívěsky na krk

Hledáte stylové kovové přívěsky na krk, jako alternativu ke korálkům, nebo hledáte přívěsek, který korálky hezky doplní? Ať už patříte do první, či druhé skupiny, máte vyhráno!  Nás si vyberete. Prozkoumejte naši nabídku kovových přívěsků, mezi kterými najdete klasická srdce, stromy života, či sovy, ale i netradiční motivy, jako například lžičky, kartáčky či jantarové kapky.
 

Bižuterní přívěsky pro dokonalé šperky

Řetízek a přívěsek patří nerozlučně k sobě. Vhodně zvolený přívěsek řetízek doplní a
vyzdvihne osobnost toho, kdo ho nosí. Proto jsme do sortimentu našeho internetového obchodu zařadili velký výběr bižuterních přívěsků všech možných tvarů a vzorů a použitých materiálů - najdete zde výrobky v povrchové úpravě ze starého stříbra a staré mědi, stříbra, v barvě antracit či rhodia. Nabízíme klasické tvary - zvonky, srdíčka, stromy života. Anebo také ty méně tradiční, jakými jsou jantarové kapky či skleněné bižuterní přívěsky se šatonem.

Pečlivý výběr přívesků

Chtěli jsme pro vás vybrat obrovské množství nejrůznějších přívěsků, ale nakonec jsme se rozhodli udělat předvýběr a tím usnadnit vaše rozhodování. V toto kategorii tak naleznete pouze důkladně zvolené kovové přívěsky, na které jste se nás ptali nebo o kterých víme, že jsou populární. Sami při procházení jednotlivých přívěsků uvidíte, že pro vás bude přijatelná většina z nich.
 
Facebook  pinterest)
  1. KORÁLKY
  2. Přívěsky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.