Swarovski Elements - kameny, korálky a komponenty

Strana: předchozí 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 73 další

Kvalita vetknutá do kamenů Swarovski Crystals

Swarovski ELEMENTS jsou originální broušené krystaly od proslulého výrobce Swarovski. Swarovski ELEMENTS můžete použít k výrobě vlastních šperků, jako jsou náušnice, prsteny, nebo třeba náhrdelníky. Vše potřebné k výrobě šperků se Swarovski ELEMENTS najdete na našem eshopu. Na výrobu těchto šperků potřebujete krystaly Swarovski ELEMENTS podle vašeho výběru, vhodné komponenty Swarovski a lepidlo na sklo a kov a můžete začít.

 

Swarovski ELEMENTS - originální broušené korálky, přívěsky a další bižuterie

Firma Swarovski je předním světovým výrobcem broušeného křišťálu, perel, skleněných přívěsků a komponentů. Byla založena roku 1895 ve Wattens v Rakousku panem Danielem Swarovski, narozeným roku 1862 v Čechách. Tato společnost je světově proslulá právě díky svým krystalům Swarovski Elements. Krystaly Swarovski Elements se dnes používají jak k výrobě šperků, tak i na dekoraci různých luxusních předměrů, ajko jsou pera, luxusní elektronika, automobily atd. Krystaly Swarovski elements používají také světoví návrháři ve svých modelech oblečení, na dekoraci bot a různých doplňků.


Nabízíme také krásné korálky a bižuterní komponenty pro tvorbu vašich originálních šperků.

 

Proč právě kamínky Swarovski

Jméno Swarovski je ve šperkařském průmyslu hodnoceno jako jedno z nejprestižnějších. Jedná se o světově uznávanou značku, milovanou i obdivovanou mnoha ženami. Šperky se pyšní především svým jasem, precizním zpracováním a nadčasovou krásou a elegancí. Swarovski je atributem ženskosti, přepychu a vkusu. V naší nabídce nabízíme mnoho variant těchto něžných skvostů. Kamínky Swarovski určitě uplatníte při výrobě náušnic, jemných náhrdelníků, nebo k osazení prstýnku. Další využití kamínků naleznete i v dekoraci vašich nehtů, pro toto zdobení se hodí drobné kamínky. Snadno se lepí na různé materiály. Oživíte s nimi i kabelku, šaty, nebo čelenku do vlasů. Kamínky Swarovski jsou decentní a jemné, vhodné pro mnoho příležitostí.

  1. SWAROVSKI® & LŮŽKA
  2. SWAROVSKI® CRYSTALS

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.