Co lze vyrobit z korálků

Co vše lze z korálků vyrobit?

Pravděpodobně nejklasičtějšími výrobky z korálků a kamínků jsou šperky – bižuterie, umožňující díky velkému výběru komponentů odlišení se od okolí. Vystupte z davu a ozdobte se náhrdelníkem, náušnice, náramkem či prstýnkem, který nikdo z vašeho okolí nenosí. Stačí si vybrat líbivé korálky, vhodný návlekový materiál a začít tvořit.

Kromě klasické bižuterie a šperků z korálků mnoho tvořilek cvičí jemnou motoriku, odpočívá od stresu a tráví svůj volný čas výrobou šperků ze Swarovski Elements. Ty patří mezi nejelegantnější možnou bižuterii na trhu, jež si svoji slávu zasloužila jedinečným leskem a precizním briliantovým brusem kamínků – není se tedy čemu divit, že s firmou Swarovski každoročně spolupracují i věhlasné osobnosti ze světa módy a designu, jako například Giorgio Armani, Yoko Ono a další.

  

Vánoční a velikonoční ozdoby

Mezi tvořilkami najdete celou řadu těch, které svoji pozornost zaměřují na tvorbu nejrůznějších ozdob či bytových dekorací. A nemusí jít přímo o ozdoby pro konkrétní příležitosti, jako jsou Vánoce nebo Velikonoce. Z korálků poměrně jednoduše vyrobíte nejrůznější ozdoby na závěsy, lustry, k zavěšení na květiny, do květináčů nebo třeba na dveře. Fantazii se meze nekladou a na internetu a v literatuře najdete bohatou zásobu inspirace, která vás jistě zaujme. Stačí mít oči otevřené.

  

Korálky jako součást oblečení

Počínaje z jedné strany zploštělými Swarovski elementy, konče klasickými korálky najdete mezi materiálem na tvorbu šperků dostatek těch, které se perfektně hodí i pro ozdobu osobních věcí, včetně oblečení. Využijte naši nabídku a udělejte ze svých šatů unikátní součást šatníku, kterou vám každá kamarádka bude nahlas závidět – stačí trocha šikovnosti a zručnosti, jež snadno získáte díky tvoření podle ověřených návodů.

Flitry na oblečení  Flitry na oblečení

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení