Farfalle

Korálky Farfalle

Uděláme si malou exkurzi do Itálie. Není náhodou, že se skleněné korálky jmenují po oblíbeném tvaru těstovin – Farfalle. Farfalle PRECIOSA® i těstoviny mají ale původní inspiraci u tvarů motýlích křídel. Tyto skleněné korálky se velmi dobře navlékají a vytváří s dalšími korálky Farfalle působivé šperky.

Vyberte si z 8 nádherných barev a různé šíře průtahu korálků.

Korálky PRECIOSA® rokajl

Tradiční české skleněné korálky jsou kvalitní a odpovídají na současné trendy. Kromě Farfalle si můžete vybrat z dalších tvarů – tyčinek, kulatých korálků a dalších. Jednotlivou kombinací tvarů vytvoříte své vlastní originální šperky z korálků. Nezapomeňte je doplnit i dalšími komponenty, především bižuterním zapínání a navíc budete potřebovat i návlekový materiál. Skláři vyrábějí korálky rokajl od počátku českého korálkařství, a právě proto jsou oblíbené doteď. Korálky rokajl se vyrábějí mačkáním, kdy se skleněná tyč vkládá do příslušné formy – v našem případě ve tvaru farfalle. 

  1. KORÁLKY
  2. Rokajlové korálky
  3. Preciosa Farfalle

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.