Perleťové korálky

Přírodní perleťové korálky různých barev a tvarů.

Strana: 1 2 3 4 5 další

Dopřejte si luxus díky perleťovým korálkům

Perleť – povrchová vrstva vnitřní strany lastur s duhově barevným leskem, která je ceněna pro své barevné vlastnosti a snadnou údržbu. Jejich elegance a přitažlivost vábí něžné pohlaví už po staletí. Je totiž dokázáno, že perleť se na výrobu šperků používala již v dobách Antiky. Kromě samotných perel se za perleťovými korálky dychtí ženy dodnes. A jelikož víme, jak drahé jsou originální kousky ze vzácných lastur, přinášíme vám bižuterní komponenty s dostupnou cenou a srovnatelnými vlastnostmi, jež na pohled od drahých šperků nepoznáte – navíc se stále jedná o korálky z pravé perletě!

Perleťové korálky dostupné všem

Sortiment perleťových korálků obsahuj více než 70 položek různých tvarů a velikostí s jednoduchým i dvojitým průvlekem. Vybírejte z korálků o velikosti 6 - 30 mm. Mezi tvary najdete perleťové oválky, kytičky, trojúhelníky, kolečka, kostičky, čtverečky, kolečka a další. Při výběru korálků jsme nezapomněli ani na populární srdíčka.

  1. KORÁLKY
  2. Perleťové korálky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.