Korálky Jablonec nad Nisou

Prodejna korálků Jablonec nad Nisou slouží jako výdejní místo e-shopu. Přijďte si Prodejna české korálky Jablonec nad Nisouvyzvednout naše produkty osobně.

 

Najdete nás v Jablonci

OC EVEKO

Poštovní 9

Jablonec nad Nisou 46601

Telefon na prodejnu: +420 774 444 190

Otevírací doba: Po-Pa 8:00 - 15:00


 

Kdy zboží mohu vyzvednout?

Po dokončení objednávky vás budeme kontaktovat s informací, že vaše zboží je připraveno k vyzvednutí. U zboží skladem jsme schopni objednávku nachystat obvykle do 2 hodin.

Upozornění: na prodejně nemáme vystavena veškeré zboží. Pokud si chcete zboží prohlédnout, proveďte objednávku. My vám zboží přichystáme, můžete si je prohlédnout a vyzkoušet. Nebude-li vám vyhovovat, můžete část objednávky nebo celou objednávku stornovat.

 

 

Jak se k nám dostanete?

Zaparkovat můžete na placeném parkovišti po celé ulici Poštovní před budovou nebo můžete využít hodinu zdarma v OC Central.
Tramvají se k nám pohodlně dostanete i z Liberce, MHD zastávka je vzdálena 300 m.

Jak to u nás vypadá?

 

Co na prodejně korálků v Jablonci nad Nisou najdete 

Široký sortiment korálků

  • mačkané, broušené, rokajl, práskané perle, kovové korálky, ploškované, perleťové korálky, dřevěné, voskové, mugle, vinuté perle a další.....
  • Prozkoumejte korálky>>

 

Komponenty s více než 12 druhy povrchové úpravy

  • Očkové jehly, nýtky, kroužky, karabinky, naušnicové háčky a zapíníní, kaloty, šlupny, filigrány, veškeré bižuterní zapínání, vodiče, zamačkávací rokajl, drátky, řetízky, kovové přívěsky  a spousta jiného
  • Prozkoumejte bižuterní komponenty >>

  

Návlekový matriál

  • Lanka, pruženky, voskové šňůry, silony, nitě, kůže, hedvábné  a bavlňěné  šňůry, obruče, stužky a jiné..
  • Dále široký výběr korálků a přívěsků SWAROVSKI ELEMENTS, Preciosa, smalt, Fimo hmoty a fimo kreativních setů, odborné korálkové literatury a jiných pomůcek k tvoření!
  • Prozkoumejte návlekový materiál >>