ŠTRAS A ŠTRASOVÉ KOMPONENTY

Strana: 1 2 3 další

Bižuterní komponenty- štras

Oděvní štras, nebo štras na šperky a k dekoraci různých předmětů. V tomto oddělení najdete především štrasové komponenty ve tvaru kruhu, čtverce a podobných tvarů. Z nich si potom můžete vytvořit šperky, nebo doplňky podle svých představ. Na e-shopu Ceske-koralky.cz nabízíme hned 3 různé povrchové úpravy komponentů a to klasickou stříbrnou, rhodium nebo úpravu rhutenium.


Štras je velmi oblíbeným materiálem šperků. Jedná se o skleněné broušené krystaly zasazené do bižuterních komponentů.

K čemu se používá štrasová bižuterie

Mezi nejoblíbenější materiály pro výrobu bižuterních šperků patří také štras – skleněné broušené krystalky s vysokou hodnotou lomu světla. Bižuterie vyrobená ze štrasu si v ničem nezadá oproti pravým drahokamům. Rozdíl je pochopitelně v ceně. Zatímco za náhrdelník z pravých kamenů vydáte nemalou cenu, mnohdy v řádu tisíců, pak štrasový náhrdelník vás vyjde o mnoho méně. V našem internetovém obchodě jsme se zaměřili na štrasovou bižuterii ve tvaru čtverce nebo kruhu apod. Dle vaší kreativity můžete tyto štrasové komponenty použít pro výrobu šperků nebo jiných doplňků. Na výběr přitom máte tři povrchové úpravy - stříbrnou, rhodium a rhutenium. Štrasová bižuterie je vyrobená v České republice a zakládá si na své vysoké kvalitě.

  1. BIŽUTERNÍ KOVODÍLY
  2. Štrasové komponenty

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.