Zamačkávací rokajl

Strana: 1 2 další

Bižuterní komponenty – zamačkávací rokajl

Zamačkávací rokajl patří mezi bižuterní komponenty, které se kombinují s kaloty. Slouží k ukončení návlekového materiálu a jeho zafixovaní v potřebném místě – to například v případě, že tvoříte náhrdelník, kde jsou korálky navlečeny na více vláknech a na konci se mají spojit v jedno. V takovém případě není nic jednoduššího, než vzít zamačkávací rokajl, provléct jím všechny vlákna a následně s pomocí kleští rokajl pevně zamáčknout. Díky deformaci rokajlu vznikne „kotvící“ prvek, který se dá vložit do kaloty a tím náhrdelník ukončit.

Jaký zamačkávací rokajl nabízíme

Zamačkávací rokajl u nás najdete v podobě kuliček nebo válečků. Ty mají 10 různých povrchových úprav, 3 rozdílné velikosti a všechny jsou vyrobeny z mosazi. Mosaz je ideální kov pro účely deformace – zmáčknutí rokajlu pomocí kleští je tak snadné a přitom nepovolí. Zvolte si nejvhodnější zamačkávací rokajl pro své tvoření a vyrábějte originální šperky, kterými své okolí oslníte.

Nejste si svým výběrem vhodného zamačkávacího rokajlu jisti? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 13 12 11.

  1. BIŽUTERNÍ KOVODÍLY
  2. Zamačkávací rokajl

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.