Korálky

Korálky a komponenty nejen pro bižuterii

V tomto oddělení Vám nabízíme nepřeberné množství různých druhů, tvarů a barev korálků. V naší nabídce najdete broušené korálky od velikosti 3 mm až 20 mm, dřevěné korálky, hematitové korálky, korálky s kovu nebo plastu a jiných materiálů. Barevné a velmi zdobené jsou korálky Millefiori které mají původ v Itálii. Mačkané korálky jsou z hlediska velmi široké nabídky rozděleny do dalších oddělení dle jejich tvarů. Nejpoužívanější korálky jsou rokajl jejichž největší výroba je v Čechách. Dále pro Vás máme korálky i ojedinělé tak vyniká i jejich exkluzivita, jsou to například ploškované korálky, voskové perle, ručně vinuté korálky, MC korálky ručně broušené. Ke korálkům si vyberte krásné a praktické bižuterní komponenty. Nabízíme také Swarovski elements a komponenty Swarovski. Věříme, že si z naší veliké nabídky vyberete to své a pomůžou Vám k tvorbě Vaších originálních šperků.

 

 

Ceske-koralky.cz - váš eshop s korálky a rádce

Ať jste začátečníci nebo zkušení korálkáři, u nás si určitě vyberete. Patříme mezi největší prodejce korálků u nás a snažíme se, aby naše nabídka vyhovovala aktuálním trendům, a vy jste tak mohli vyrábět pouze trendy bižuterii a ozdoby.

korálky - flitry  foukané korálky

27 kategorií s korálky mnoha druhů

Aktuálně nabízíme více než 6 000 nejrůznějších korálků a komponentů. Korálky jsme rozdělili do 27 kategorií, z nichž každá obsahuje desítky modelů ve více barevných provedeních. Kromě prohlížení korálků dle jejich designu můžete použít i naše filtry pro snadné hledání vhodných komponentů. Hledejte dle potřebné barvy, velikosti, materiálu nebo průvleků a usnadněte si svůj výběr.

korálky broušené  dřevěné korálky

Korálky jako srdeční záležitost

Korálky jsou pro nás vším. Svět korálků nás pohltil a stal se nedílnou součástí našeho života. Díky pečlivé práci a neustálém zdokonalování dnes pqatříme mezi největší prodejce korálků, komponentů, sovisejících produktů, včetně již hotové bižuteri Swarovski. Kromě toho zprostředkováváme výrobů šperků, jež často firmám slouží jako dárkové předměty pro jejich klienty.

vinuté korálky  voskové korálky

Díky bohaté historii a síti 3 prodejen jsme připraveni uspokojit vaše požadavky na klasické i nestandardní tvar - šíře sortimentu je opravdu unikátní. Prozkoumejte blíže jednotlivé kategorie a seznamte se detailně se vším co nabízíme.

Vyrobte si třeba i náuštice
Jestliže někdo najde zalíbení v tvořivé ruční práci, pak ho tato záliba obvykle provází celým životem a vyplňuje mu jeho volný čas. Některé techniky rukodělné tvorby postupem času zanikají, jiné se naopak těší opětovnému velkému zájmu díky nadšencům, kteří se jim s chutí věnují. To druhé platí zejména o korálkování, které nachází uplatnění také při tvorbě náušnic. Korálky na výrobu náušnic v našem sortimentu najdete v různém barevném provedení i tvarech. A to proto, aby konečným výsledkem vaší kreativní činnosti byla jedinečná bižuterie - náušnice. Mohou být velké nebo malé, ale v každém případě by měly dokonale podtrhnout jedinečnou osobnost toho, koho budou zdobit.

Hledáte korálek obchod s kamennou prodejnou i online prodejem? Zvolte nás - tradičního českého výrobce a prodejce.

 

Korálkování se věnujeme společně s vámi

Kromě prodeje se sami aktivně snažíme podporovat komunitu korálkářek po celé České republice - a to jak formou podpory setkání a workshopů, tak i na internetu sdílením informací a návodů na sociálních sítích i na našich stránkách formou článků.

 

 

 

Máme všechny barvičky

V nabídce máme bílé, Růžové, Červené, Oranžové, Fialové, Modré, Zelené, Žluté, Béžové, Šedé, Hnědé, Černé, Zlaté, Stříbrné, Měděné i Bronzové.

Pokud hledáte nejlevnější korálky, doporučujeme použít filtr akce nebo se přihlásit do našeho newsletteru, kde pravidelně posíláme speciální slevy.

 

 

Stránka 1 z 246 - 6130 položek celkem
Přívěsek Ruka Fatima Rivoli 6mm 25/20mm gold plating 24kt
Novinka
59 Kč
19422
Přívěsek Ruka Fatima Rivoli 6mm 25/20mm rose gold
Novinka
79 Kč
19423
Přívěsek Ruka Fatima Rivoli 6mm 25/20mm rhodium
Novinka
95 Kč
19421
Olivín Drill Drops 5-7mm
Novinka Tip
10 Kč
19397
Lapis Lazuli 6mm
Novinka Tip
15 Kč
19396
Lapis Lazuli 4mm
Novinka
10 Kč
19395
Nahoru
Další produkty

Vlastní výroba komponentů a korálků

2000 výdejních míst na každém rohu

Expresní doručení do 24hod

Doprava zdarma od 999 Kč

Množstevní slevy bonusy a dárky