Skleněné korálky

Objevte skleněné korálky z České republiky

Prozkoumejte důkladně naši nabídku skleněných korálků s českým původem, které svojí kvalitou a výrobními postupy navazují na dlouholetou tradici české jablonecké bižuterie, která tuto oblast proslavila po celém světě. Dopřejte si i vy při svém korálkování kvalitu z tuzemských zdrojů. Podpoříte tím tradiční řemeslo, které se nám společnými silami daří udržovat a dále rozvíjet.

 

Jaké skleněné korálky vyberete?

Jaký šperk máte v hlavě? Je to náramek, náhrdelník náušnice či něco jiného? U nás totiž koupíte nejen korálky, ale také nejrůznější bižuterní komponenty, které jsou opět vyrobeny na našem území.

 

Skleněné korálky - rokajl

Z korálků určitě nepřehlédněte kvalitní rokajl známého výrobce PRECIOSA, který se objevuje i na módních molech po celém světě. Jde o malé korálky, nejčastěji ve formě válečků v mnoha barevných odstínech a kombinacích. Setkáte se však nejen s válečky, ale také s trojúhelníky, twiny či například tyčinkami.

 

Mačkané skleněné korálky

České mačkané skleněné korálky prvotřídní kvality ve formě jazýčků, zubů, srdíček a mnoha dalších tvarů, roztříděných celkem do 35 kategorií, vás zkrátka dostane. Objevte krásu strojově dělaných skleněných korálků, které navazují na původní ruční výrobu.

 

Skleněné MC korálky

MC je zkratka dvou anglických slov „Machine Cut“, což v překladu znamená strojové broušení. Tyto skleněné korálky se vyznačují přesným výbrusem a takřka dokonalým briliantovým leskem. Nevěříte? Není nic jednoduššího, než je zakomponovat do své tvorby.

 

Broušené skleněné korálky

Přinášíme vám ucelenou nabídku broušených skleněných korálků české výroby o velikosti od 3 do 20 mm ve 20 různých barvách. V sortimentu najdete jak jednobarevné skvosty tradičních tvarů, tak také vícebarevné neotřelé tvary v podobě sluníček, rondelek, oliv, kostiček a dalších.

 

Ploškované skleněné korálky

Tento druh skleněných korálků se vyznačuje svým zploštěním. Díky svým atraktivním tvarovým kreacím patří mezi často vyhledávaný sortiment. Toho si jsme dobře vědomi, a jelikož obecně nabídka tohoto druhu korálků není příliš široká, rozhodli jsme se vám ji dopřát. Najdete u nás více než 60 různých variant.

 

Vinuté skleněné korálky

Vinuté perle, jak se také těmto korálků, říká, jsou precizním doplňkem do vašeho korálkového arsenálu. Zakomponujte do svého tvoření korálky ve tvaru kočky, žáby, myši či jiných zvířat. Kromě této „ZOO“ zde najdete také korálky tradičnějších tvarů, jako jsou kuličky, kvádry, čtverce a další.

 

Voskové perle ze skla

Skleněné perle jsou jednou z nejelegantnějších forem „korálky“ vůbec. Nejčastěji se využívají pro tvorbu originálních náhrdelníků či náušnic. Nabízíme k nim kompletní sortiment bižuterních komponentů, takže si u nás jednoduše složíte šperk dle svých představ jednodušeji, než byste čekali.

 

Práskané skleněné korálky

Práskačky jsou zkrátka boží. Každá korálkářka s nimi tvoří nebo je alespoň zná. Jejich exkluzivní barevné odstíny, společně s povrchovou úpravou totiž vytvářejí unikátní design, který si získal své fanoušky po celém světě.

 

Směsi skleněných korálků

Zásobte se některou ze směsí skleněných korálků v jednom barevném odstínu a tvaru neb vsaďte na různorodé kombinace rozličných tvarů a barev. Tvořte originální šperky a výrobky z korálků a odlište se od svého okolí. Vše výtvory každého zaujmou. Že nevíte, co tvořit? Pak si prohlédněte naše návody na korálkování.

 

Skleněné korálky Millefiori

Korálky tisíce květů – přesně takové jsou millefiori. Použijte při svém korálkování roztodivné a všemi barvami hrající korálky, kterými snadno ozvláštníte svoje výrobky. Nabízíme vám hned 5 různých tvarů, 4 velikosti 8 barevných kombinací.

 

Foukané korálky ze skla

Skleněné korálky vyráběné technikou foukání patří mezi to nejkřehčí, co lez jako komponent pro korálkování pořídit. A to i přes to, že dnes tradiční foukání každé korálky zvlášť dnes skláři pracují s formičkami, které zvládnou vyrobit i 60 a více korálků najednou.

 

Perle a přívěsky Preciosa ze skla

Objevte krásu kvalitních korálků pod českého výrobce PRECIOSA. Najde u nás kruhy, kostičky, oaty či sluníčka (rivolky) v mnoha velikostech a barevných provedeních. Propadněte i vy kráse českých kvalitních korálků a tvořte s nimi originální šperky.

 

Luxusní Swarovski korálky

Odevzdejte se pokušení a zabruste mezi křišťálovou krásu korálků Swarovski. Objevte všechny důvody, které ze Swarovski korálků dělají celosvětový pojem. Napovíme vám – křišťálový lesk a precizní výbrus v takové kvalitě najdete jen málo kde jinde.

  1. Skleněné korálky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.