POLYMEROVÉ A MODELOVACÍ HMOTY

Skrýt obrázkové menu

Strana: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 13 další

Kvalitní polymerové modelovací hmoty

Polymerové a modelovací hmoty jsou prostředkem pro kreativní tvoření dětí i dospělých. Modelovací hmoty, jako je například celosvětově známá Fimo hmota nebo Cleopatré jsou zdravotně nezávadné a vyznačují se velmi snadným zpracováním. Díky jejich popularitě dnes výrobci těchto modelovacích hmot neustále rozšiřují svůj sortiment o nejrůznější tvořivé sady pro malé i velké tvůrce, o nářadí, které usnadňuje práci s hmotou a v neposlední řadě se snaží o tvorbu návodů, které často publikujete i vy sami (Prohlédněte si naše Fimo návody).

Fimo hmota

Německá značka papírnických a kancelářských potřeb Steadtler věnuje nemalé úsilí i výrobě a propagaci tvoření z modelovacích hmot. Oni sami jsou totiž autory pravděpodobně nejpopulárnější modelovací hmoty v Evropě – Fimo hmoty. Ta se rozděluje do mnoha sérií, přičemž každá se vyznačuje jinými vlastnostmi. Jedna je speciálně určena pro děti, jiná naopak pro profesionály. Další zase například obsahuje speciální příměsi, které vytvářejí unikátní vizuální efekty. Aby tvoření z Fimo hmoty byla skutečná zábava, České korálky vám nabízejí ucelený sortiment příslušenství pro tvoření, od lůžek, přes nože, kráječe, vykrajovátka a dekorační válečky, až po originální stroj na Fimo hmotu.

Pryskyřice Cleopatré

Z Francie pocházejí tyto velmi kvalitní epoxidové pryskyřice bez zbytečného zápachu, která díky svým unikátním vlastnostem tvůrci umožní tvořit výrobky s dokonalým zakončením a bez zbytečných bublin (až 10 méně bublin ve srovnání s běžnými pryskyřicemi). Díky její gelové konzistenci můžete pryskyřici Cleopatré zastavit na konci plochého objektu s konvexním vzhledem (3D povrch) až do tloušťky 2 mm. Tato pryskyřice je navíc krásně lesklá a odolná proti slunečním paprskům.

Pryskyřice Pebeo

Pebeo je francouzská značka výrobce kvalitních pryskyřic, které jsou ideální pro odlévání transparentních dekorativních předmětů. Jde o poměrně nový produkt – byl na trh uveden teprve v roce 2011 a díky tomu má skutečně prvotřídní vlastnosti. V naší nabídce najdete všech 5 základních odstínů pryskyřice Pebeo, které lze vzájemně kombinovat v 150 ml baleních.

  1. KREATIVNÍ TVOŘENÍ
  2. MODELOVACÍ HMOTY

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.