Návody na korálkování

 Korálkování - jedna z nejtradičnějších rukodělných aktivty, která má v České republice své nezastupitelné místo. Díky hluboké tradici výroby bižuterie na našem území i dnes patříme mezi korálkářskou velmoc. Aby také ne, vždyť snad nikde na světě nexistuje tak silná komunita kolem korálkování, jako v české kotlině. Pokud i vy patříte mezi milovnice tvoření, pak jste tu správně. 

 

Najdete zde totiž celou řadu návodů, rad a tipů na korálkování od nás i od mnoha korálkářek, které byly tak hodné a podělily se o své zkušenosti, jež vložily do níže publikovaných návodů. Všechny návody jsou velmi podrobné a i ty na první pohled složitější určitě zvládnete i vy.

 

Užívejte si korálkování společně s námi.

 

 tvořte návody na korálkování

Uživejte si korálkování společně s námi

Máte-li i vy chuť podělit se o své zkušenosti s dalšími korálkářkami? Nestyďte se a pošlete nám svůj návod na navody@ceske-koralky.cz. ádi váš návod na korálkování uveřejníme mezi ostatními. Navíc přidáme odkaz na vaše stránky a jako bonus za snahu a odvahu vám dáme poukaz na nákup zboží v nšem e-shopu v hodnotě 300 Kč.

Staňte se součástí komunity kolem korálkování

Korálkování bereme za své poslání – nejsme jen internetovými prodejci. Našim cílem je rozvoj celé komunity, včetně pomoci začínajícím korálkářkám s prvními rukodělnými kroky. I právě proto jsme navázali spolupráci s řadou zkušených korálkářek, které byly tak hodné a navázaly s námi spolupráci ve formě návodů, které pro vás pravidelně vytvářejí.

Patříte-li mezi méně zkušené, pak se určitě neváhejte ptát. Jsme tu pro vás i se všemi našimi radami a zkušenostmi. Jste naopak v korálkování zběhlá? Podělte se o své poznatky s ostatními a pomozte začátečnicím.

Pojďme společně tvořit originální šperky a bižuterii, kterou nám bude naše okolí závidět.

Když vám návody na korálkování nestačí

 

Jste náročná a internetové návody vám nestačí? Nevadí! Pak možná vezmete s povděkem naši nabídku odborné literatury, která se korálkování věnuje. Najdete ji v samostatné kategorii na našem eshopu „Literatura“. Objevte nejpopulárnější knihy plné rad a tipů na korálkování, které se vám určitě budou hodit. A pokud vám není cokoliv z našich návodů či z knihy jasné, nebojte se zeptat ostatních milovnic korálkování na našich Facebookových stránkách.

Facebook ceských korálků

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení