Podklady pod šitý šperk

Podkladové filcy

Nabízíme kvalitní podkladové filcy pod šitý šperk, obšívání kamenů, kabošonů či korálkovou výšivku. Máme několik barev pokladů za skvělé ceny. Vyberte si ten nejlepší podklad pomocí filtrů v bočním levém sloupci.

K čemu použít podkladový filc

Podkladový filc patří mezi oblíbené netkané textilie, která vzniká vzájemným propojením vláken. Jeho hlavní předností je tvarová stálost. Vyrábí se v různé tloušťce a materiálovém složení – filc může být vlněný, polyesterový nebo ze směsi viskózy a vlny. Filc je výborný materiál používaný v rukodělné tvorbě, jakou je například výroba šitých šperků či různých dekorací a hraček. Pracovat s ním je radost, protože při stříhání se filc netřepí, je možné ho lepit či ozdobně prošívat. Lehce z něho vyrobíte lepený obrázek pro děti, jelikož filc se prodává v různém barevném provedení. Pracujete-li s japonskou technikou malování na hedvábí – tzv. šibori batikou, pak se jistě bez podkladového filcu také neobejdete.
  1. POMŮCKY A LITERATURA
  2. Podklady pod šitý šperk

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.