BIŽUTERNÍ POTŘEBY A LITERATURA

Potřeby pro korálkování, které oceníte

Korálkování je nekonečná zábava bez hranic, kterou ocení dospělí i děti. Jediné, co k tomu potřebujete, jsou korálky, návlekový materiál, bižuterní komponenty a potřeby a vlastní fantazii. A právě bižuterní potřeby jsou tou často opomíjenou drobností, která korálkování usnadňuje a dělá ho ještě zábavnějším.

Pořiďte si speciální bižuterní kleště prvotřídní kvality, které výrazně usnadní vaši práci a celé korálkování zpříjemní. Najdete u nás ketlovací kleště hranaté i kulaté, sady minikleští i zamačkávací kleště na rokajl. Kromě této základní pomůcky jsou vám k dispozici také klasické nůžky, ověřená lepidla na bižuterii, navlékací jehly a praktické boxy na uskladnění vašich korálků.

A co inspirace pro korálkování?

Studnici nápadů najdete mezi našimi návody na korálkování a v literatuře, kterou nabízíme. Věříme, že díky naší spolupráci s blogerkami a korálkářkami dostáváte do rukou cenný obsah – vodítko při vašem tvoření a zlepšování se.

  1. POMŮCKY A LITERATURA

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.