Řetízky pro bižuterii

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 další

Bižuterní komponenty – řetízky

Řetízek bezesporu patří mezi nejpoužívanější bižuterní komponenty. Není tedy divu, že u nás najdete přes 100 různých variant. Ty se od sebe liší především svým designem, který spočívá v rozdílné povrchové úpravě, délce, síle a materiálech. Abychom byli konkrétnější – celkem u nás najdete řetízky v 21 úpravách povrchu a materiálů stříbra, hliníku a mosazi.

Jaké řetízky pro výrobu bižuterie nabízíme

Podívejte se z blízka na naši nabídku řetízků. Zjistíte, že nabízíme klasické bižuterní řetízky, dále řetízky se záponkou, řetízky adjusta, řešení na zamačkávací rokajl i řetízky z barevného hliníku. Zkrátka vše potřebné pro práci s korálky a tvorbu bižuterie.

 

Proč právě bižuterní řetízky?

Mezi nejběžnější materiál při výrobě ozdob, náhrdelníků či náramků patří určitě bižuterní řetízky. Můžete je koupit v metráži, takže si sami určíte délku řetízku. Je to výhodné, protože nejste nijak limitováni ve své tvořivosti a je pak snadné si navrhnout vlastní design výrobku. Náš internetový obchod se zaměřil na bižuterní řetízky různých šířek - od těch masivnějších až po jemné a decentní. K vyrobení kompletního šperku pak stačí, abyste řetízek doplnili vhodným bižuterním zapínáním a případně také přívěskem nebo jinak řetízek dozdobili. Nabízíme vám bižuterní řetízky s různou povrchovou úpravou - gold plating, černá barva, staré zlato, staré stříbro, stará měď, platina, stříbro, rhodium, antracit a zlato.

 

Řetízky v metráži

Neméně důležitou součástí bižuterních šperků je také řetízek. Díky různé síle oček může být takový řetízek nenápadnou ozdobou nebo také výrazným dekorativním prvkem, který podtrhne váš vlastnoručně vyráběný šperk. Abychom uspokojili vysoké nároky zákazníků, nabízíme v našem internetovém obchodě různé druhy řetízků v metráži. Povrchovou galvanickou úpravou je zlato, staré zlato, stříbro, stará měď, staré stříbro, platina, rhodium, rose gold či antracit aj. Řetízek v metráži lze snadno použít pro výrobu náhrdelníků i náramků, které potom můžete libovolně dotvořit dle svojí fantazie.

 

Nejste si svým výběrem vhodného řetízku jisti? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 13 12 11.

 

 

 

  1. BIŽUTERNÍ KOVODÍLY
  2. Řetízky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.