SWAROVSKI Crystals (elements) & LŮŽKA

Inspirujte se s námi nabídkou Swarovski korálků, kamenů a lůžek.

Swarovski Crystals (Elements) - synonymum elegance a kvality

Nekonečná touha po dokonalém brusu a odlesku světla žene designery světoznámé značky Swarovski kupředu. Výsledkem jsou každý rok nové kameny a komponenty, ze kterých si sami složíte originální šperky přesně podle svých představ.

Přinášíme vám pestrou paletu kamenů Swarovski, které najdete pod označením Swarovski Elements a Swarovski Crystals. Zakoukejte se do dokonalých tvarů kamenů Swarovski a nechejte se unést do říše bižuterie.

Proč právě Swarovski Crystals (Elements)

Swarovski je celosvětový fenomén, který byl započat v české republice, narozením Daniela Swarovski v Jiřetíně pod Bukovou. Díky své píli a troše štěstí se původem umělecký písař stal výrobcem skleněné bižuterie a dobyl celý svět. A ani po jeho úmrtí továrna na radost v podobě Swarovksi Elements (crystals) neztratila na svém lesku. Důkazem může být každoroční spolupráce na nových kolekcích ve spolupráci s předními módními návrháři, designery a známými osobnostmi, jako jsou například Yoko Ono, J.P. Gaultier či Alexander McQueen.

Současnost patří eleganci, což hraje kamenům Swarovski do karet – svezete se i vy na vlně dostupného luxusu v podobě některého ze Swarovski Elements (Crystals) z naší nabídky.

Komponenty Swarovski s puncem kvality

Aby byl výsledný šperk naprosto dokonalý, potřebujete kromě Swarovski kamenů vhodné Swarovski komponenty v podobě lůžek, řetízků, náramků a dalších doplňků. A právě při jejich výběru vstupuje do hry vaše fantazie, kterou rozhodně nechceme krotit. Proto jsme pro vás připravili unikátní nabídku komponentů pro Swarovski Elements, která vás ohromí tím, co ukrývá. Celkem v ní totiž najdete přes 1600 komponentů prvotřídní kvality, vyrobených v České republice v prověřených a spolehlivých dílnách. Díky nám dokážete při své tvorbě zkombinovat rakouskou kvalitu s českou tradicí – a výsledek? Dokonalý šperk pro každou příležitost.

Stránka 1 z 169 - 4207 položek celkem
Prsten Galactic 19mm rhodium
89 Kč
19241
Náušnice KIDS Cushion 14/10mm rhodium
Tip
119 Kč
19169
4230 sw bbl
Tip
59 Kč
11442B
4200 sw ab 1
219 Kč
8969B
Přívěsek Helios 20mm rose gold
Novinka
36 Kč
14150
Přívěsek Helios 20mm rhodium
Novinka Tip
34 Kč
14148
Nahoru
Další produkty

Vlastní výroba komponentů a korálků

2000 výdejních míst na každém rohu

Expresní doručení do 24hod

Doprava zdarma od 999 Kč

Množstevní slevy bonusy a dárky