SWAROVSKI Crystals (elements) & LŮŽKA

Swarovski Crystals (Elements) - synonymum elegance a kvality

Nekonečná touha po dokonalém brusu a odlesku světla žene designery světoznámé značky Swarovski kupředu. Výsledkem jsou každý rok nové kameny a komponenty, ze kterých si sami složíte originální šperky přesně podle svých představ.

Přinášíme vám pestrou paletu kamenů Swarovski, které najdete pod označením Swarovski Elements a Swarovski Crystals. Zakoukejte se do dokonalých tvarů kamenů Swarovski a nechejte se unést do říše bižuterie.

Proč právě Swarovski Crystals (Elements)

Swarovski je celosvětový fenomén, který byl započat v české republice, narozením Daniela Swarovski v Jiřetíně pod Bukovou. Díky své píli a troše štěstí se původem umělecký písař stal výrobcem skleněné bižuterie a dobyl celý svět. A ani po jeho úmrtí továrna na radost v podobě Swarovksi Elements (crystals) neztratila na svém lesku. Důkazem může být každoroční spolupráce na nových kolekcích ve spolupráci s předními módními návrháři, designery a známými osobnostmi, jako jsou například Yoko Ono, J.P. Gaultier či Alexander McQueen.

Současnost patří eleganci, což hraje kamenům Swarovski do karet – svezete se i vy na vlně dostupného luxusu v podobě některého ze Swarovski Elements (Crystals) z naší nabídky.

Komponenty Swarovski s puncem kvality

Aby byl výsledný šperk naprosto dokonalý, potřebujete kromě Swarovski kamenů vhodné Swarovski komponenty v podobě lůžek, řetízků, náramků a dalších doplňků. A právě při jejich výběru vstupuje do hry vaše fantazie, kterou rozhodně nechceme krotit. Proto jsme pro vás připravili unikátní nabídku komponentů pro Swarovski Elements, která vás ohromí tím, co ukrývá. Celkem v ní totiž najdete přes 1600 komponentů prvotřídní kvality, vyrobených v České republice v prověřených a spolehlivých dílnách. Díky nám dokážete při své tvorbě zkombinovat rakouskou kvalitu s českou tradicí – a výsledek? Dokonalý šperk pro každou příležitost.

  1. SWAROVSKI® & LŮŽKA

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.