DRÁTKY

Strana: 1 2 3 4 5 6 další

Návlekový materiál - Dekorační drátky

Dekorační drátky jsou vhodným návlekovým materiálem pro tvorbu bižuterie. Drátky se používají místo ketlovací jehly ke ketlování, nebo jimi můžete opletat kameny, sklenice a tvořit další výrobky metodou drátkování. Stále více populární formou korálkování je také Wire Wrapping – technika opletání kamene bez provrtání.

Nabídka dekoračních drátků pro tvoření

Najdete u nás celkem 12 různě barevných drátků z hliníku, mědi, chirurgické oceli, nerezu a železa o síle 0,2 – 2 mm. Celkem jde o více než 120 variant dekoračních drátků, které máme skladem, a jsou tedy připraveny k okamžitému odeslání.

Prozkoumejte také nabídku našeho dalšího sortimentu. Už jste například viděly všechny naše korálky, Swarovksi Crystals a související Swarovski komponenty, které byly vyrobeny v kontrolovaných českých dílnách?

 

Drát na drátkování

Propadli jste kouzlu drátkování? Pak ke své kreativní činnosti potřebujete drát.  A ne jeden, ale raději hned několik druhů drátu na drátkování, s nimiž můžete tvořit svá díla. Dráty nabízíme v mnoha tloušťkách, délkách i barvách - např. měděné, pozinkované, nerezové i různě barevné. Pro tvorbu náramků nebo prstýnků využijete určitě paměťový drát, který je pevný a drží tvar.

  1. NÁVLEKOVÝ MATERIÁL
  2. Dekorační drátky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.