Práskané skleněné korálky

Strana: 1 2 další

 

Kompletní nabídka skleněných korálků

České skleněné korálky s popraskaným efektem "Cracle".

Skleněné korálky praskané,mačkané, nebo foukané korálky a další druhy. Skleněné korálky jsou základem každého korálkování a jsou nejpoužívanějším druhem korálků. Skleněné korálky jsou oblíbené pro svoji krásu a lesk, tvrdost a pro nezaměnitelný charakter materiálu. Skleněné korálky jsou vyrobeny kompletně ze skla, které může být opracováno broušením, foukáním, nebo odlitím. Vyrábí se z nich šperky, ale také ozdoby na stromeček a jiné dekorace. Skleněné korálky se také často používají na ozdobu šatů, halenek, nebo bot. Praskané skleněné korálky mají unikátní a zajímavý efekt, který ozvláštní každý šperk.

Skleněné korálky z naší nabídky

Původ korálků ze skla sahá až ke Keltům a Indům až později se skleněné korálky dostaly také do evropy. Nejznámější a také nejluxusnější korálky pocházejí z Benátek v Itálii.Právě z Itálie pocházejí vinuté skleněné korálky, které jsou vyráběny tak, že se z pece vytáhne kapka skla a následně je navíjena kolem železného drátu. Vinuté skleněné korálky najdete také na eshopu Ceske-koralky.cz spolu s dalšími druhy korálků ze skla. Skleněné korálky mohou být vícebarevné a nebo mohou mát různé efekty. Skleněné korálky se vyrábějí v klasickém kulatém tvaru, ale také hranaté, nebo v dalších zajímavých tvarech.

Proč právě skleněné korálky slaví úspěch?

Elegance, tvarová různorodost a minimální hmotnost jsou výčtem pouze těch největších předností skleněných korálků. Díky nim si rychle získaly oblibu u korálkářek po celém světě. Propadněte jejich kouzlu i vy a tvořte z nich šperky, kterými své okolí oslníte. 

Nevíte si rady s výběrem? Neváhejte se na nás obrátit. jsme předním prodejcem skleněných i jiných korálků. Při rozhodování o barvě a tvaru skleněných korálků vám možná pomohou naše články o korálkování plné inspirace a návodů. 

  1. KORÁLKY
  2. Práskané korálky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.