Náušnicové zapínání

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další

Bižuterní komponenty – náušnicové zapínání

Hledáte kvalitní náušnicové zapínání, které odolá nepříznivým vlivům a díky tomu vydrží roky? Pak prozkoumejte naši nabídku bižuterních komponentů pro výrobu náušnic. Ty jsou vyrobeny ze stříbra, chirurgické oceli, mosazi a plastu a pocházejí z prověřených dílen na území České republiky. Díky pečlivé kontrole a spolehlivosti jejich tvůrců vám garantujeme 100 % kvalitu a spokojenost.

Náušnicové zapínání jako součást šperku

Při výrobě originálních náušnic z korálků či Swarovski kamenů dbejte na správnou volbu zapínání. Náušnicové zapínání totiž do značné míry ovlivňuje celkový dojem z vašeho šperku. Který bižuterní komponent zvolíte? Sáhnete po afroháčku, zavíracím háčku, klipsu, cvočku či náušnicové kreoli? Konečný výběr je pouze na vás. Abyste měli z čeho vybírat, najdete u nás náušnicové zapínání ve 12 povrchových úpravách a 21 velikostech od 4 mm do 45 mm. Nejste si svým výběrem jisti? Neváhejte nás kontaktovat na bezplatné lince 800 13 12 11.

  1. BIŽUTERNÍ KOVODÍLY
  2. Náušnicové zapínání

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.