KORÁLKOVÉ HOBBY SETY

Skrýt obrázkové menu

Korálky v Hobby setech – skvělá alternativa kusových korálků

Chcete mít při svém tvoření z čeho vybírat a netroufáte si kupovat konkrétní korálky po kusech? Pak jsou pro vás jako stvořené korálkové hobby sety, ve kterých najdete vše potřebné pro tvorbu nádherných šperků. Kromě velkého výběru korálků v jednotlivých setech určitě oceníte i výhodnou cenu 399 Kč včetně DPH. Každý námi nabízený korálkový set je složen z několika typů korálků. Najdete v nich korálky broušené, mačkané, rokajl, komponenty i návlekový materiál – zkrátka vše, co při tvorbě náramků, náhrdelníků, náušnic a dalších šperků potřebujete.

Korálkové stavebnice

Korálkové stavebnice obsahují sety korálků a bižuterie pro začínající i profi korálkáře. Výhodou stavebnic je i to, že ušetříte čas při výběru potřebných korálků a finance, jelikož stavebnice máme cenově zvýhodněné. Asi si říkáte, jaké výrobky můžete se stavebnicemi vyrobit? Nechceme vás limitovat jedním postupem, proto jsme si pro vás připravili rozsáhlou sekci návodů.

  1. KORÁLKY
  2. Hobby sety

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.