Voskové perle

Strana: 1 2 3 4 5 6 další

Prvotřídní voskové perle pro vás

Jedním ze základních materiálů pro výrobu šperků z korálků jsou voskové perle. Jedná se o české perly, které se vyrábějí s pomocí vosku. Voskové perle jsou imitací pravých perel. Vypadají úchvatně v náhrdelnících, náušnicích a jiných špercích, ale krásně doplní také oblečení, nebo kabelky. Voskové perle nabízíme v klasické bílé a krémové barvě, ale také ve zlaté, stříbrné, růžové modré, hnědé a dalších barvách. Voskové perle lesklé, nebo s matnou povrchovou úpravou. Kromě klasického kulatého tvaru, najdete voskové perle také ve tvaru granule, kapky, šneka, nebo lampičky. Voskové perle nabízíme ve velikostech od 3 až do 9 mm, takže můžete jednotlivé velikosti vkusně kombinovat a dodat tak svým šperkům na originalitě.

Voskové perle, jak byste je nečekali

Voskové kuličky a voskové perličky jsou velmi oblíbeným materiálem pro výrobu šperků všech možných tvarů a velikostí. Díky voskovým korálkům vyrobíte exkluzivní šperky pro běžné nošení i zvláštní příležitosti, jako jsou například promoce nebo plesy. Velkou výhodou voskových perel je jejich rozmanitost. Najdete mezi nimi korálky klasických kulatých tvarů i oválků, hrušek., „granulí“, lampiček a dalších. Tvarová různorodost v kombinaci s mnoha jedno i vícebarevnými kombinacemi z tohoto typu korálků dělají velmi atraktivní zboží, které mají rády stovky z vás.

 

Nezaujaly vás voskové perly? Podívejte se na vinuté perle.

  1. KORÁLKY
  2. Voskové perle

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.