Kameny Preciosa s plochým spodkem

Kameny s plochým spodkem z Preciosy můžete snadno aplikovat na široký rozsah materiálů, ať už je nalepujete, nažehlujete nebo našíváte.
Exkluzivním produktem Preciosy je MC Šatonová růže VIVA12®. Je známá svou brilancí, jiskrou a třpytem, vyznačuje se intenzivnějším efektem AB a zvýšenou odolností při lepení.
MC Šatonová růže VIVA12® je k dostání v širokém rozsahu velikostí, barev a pokovů.
Skrýt obrázkové menu

Kamínky Preciosa

Přední český výrobce štrasových kamínků s dlouholetou tradicí – Preciosa. Jedná se velice kvalitní komponenty pro vaše tvoření a kreativitu. Kamínky Preciosa jsou především určené jako ozdoba nejrůznějších výrobků a k ozvláštnění i běžných denních věcí. Nalepením krásného broušeného kamínku na brýlové pouzdro v okamžiku proměníte obyčejnou denní potřebu na elegantní doplněk. K výběru je mnoho barevných odstínů, tvarů a velikostí. Také různé použití dle materiálu, kamínky lze lepit i zažehlovat v souladu s Vaším přáním. Kamínky Preciosa se pyšní svou krásou, třpytem a především odolností vůči mechanickému poškození. Využijte jejich krásu, preciznost a jas a předveďte je na vašich výrobcích. Dodají jim exkluzivitu a eleganci.

  1. PRECIOSA® & LŮŽKA
  2. PRECIOSA®
  3. Kameny s plochým spodkem

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.