Swarovski komponenty BeCharmed PAVÉ - Kolekce řetízků

 

Řetízky z kolekce Swarovski komponentů BeCharmed Pavé

Kromě prstýnků, náramků, náušnic a jiných komponentů je s kamínky Swarovski neodmyslitelně spjato množství nejrůznějších řetízků. Jedněmi z těch nejelegantnějších jsou právě řetízky z kolekce komponentů Swarovksi BeChrmed Pavé, které vynikají svojí hmatností.

V kolekci naleznete závěs na BeCharmed Pavé rhodium, náramkový řetízek i klasický 48 cm dlouhý řetízek na krk. Veškeré zboží z kolekce máme skladem a garantujeme tedy rychlé dodání, díky kterému si už za pár dní od objednání můžete hrát při tvorbě svého nového šperku ze Swarovksi Elements.

Výrazné šperky z kolekce BeChrmed PAVÉ

Swarovski komponenty z této kategorie jsou pseciálně určeny pro korálky ze stejnojmenné kolekce, kteár se vyzančuje svými většími rozměr. Korálky BeCharmed PAVÉ totiž patří mezi ty vůbec největší, které mezi Swarovksi Elements naleznete. Pro vaši představu, bežné korálky Swarovski mají běžně do 10 mm, kdežto Bižuterie BeCharmed Pavé začíná teprve na 11 mm a končí až na úctyhodných 15 mm. Patříte-li tedy mezi vyznavačky výrazných šperků, směle do tovření - BeChramed PAVÉ je tu pro vás.

 

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Náramek BecharmedPAVÉ rose gold
199 Kč
12627
Náramek BecharmedPAVÉ rhodium
Tip
199 Kč
9425
Náhradelník BecharmedPAVÉ rhodium
249 Kč
9426
Závěs na BecharmedPAVÉ rhodium
25 Kč
9933

Vlastní výroba komponentů a korálků

2000 výdejních míst na každém rohu

Expresní doručení do 24hod

Doprava zdarma od 999 Kč

Množstevní slevy bonusy a dárky