Swarovski komponenty BeCharmed PAVÉ - Kolekce řetízků

Řetízky z kolekce Swarovski komponentů BeCharmed Pavé

Kromě prstýnků, náramků, náušnic a jiných komponentů je s kamínky Swarovski neodmyslitelně spjato množství nejrůznějších řetízků. Jedněmi z těch nejelegantnějších jsou právě řetízky z kolekce komponentů Swarovksi BeChrmed Pavé, které vynikají svojí hmatností.

V kolekci naleznete závěs na BeCharmed Pavé rhodium, náramkový řetízek i klasický 48 cm dlouhý řetízek na krk. Veškeré zboží z kolekce máme skladem a garantujeme tedy rychlé dodání, díky kterému si už za pár dní od objednání můžete hrát při tvorbě svého nového šperku ze Swarovksi Elements.

Výrazné šperky z kolekce BeChrmed PAVÉ

Swarovski komponenty z této kategorie jsou pseciálně určeny pro korálky ze stejnojmenné kolekce, kteár se vyzančuje svými většími rozměr. Korálky BeCharmed PAVÉ totiž patří mezi ty vůbec největší, které mezi Swarovksi Elements naleznete. Pro vaši představu, bežné korálky Swarovski mají běžně do 10 mm, kdežto Bižuterie BeCharmed Pavé začíná teprve na 11 mm a končí až na úctyhodných 15 mm. Patříte-li tedy mezi vyznavačky výrazných šperků, směle do tovření - BeChramed PAVÉ je tu pro vás.

 

  1. SWAROVSKI® & LŮŽKA
  2. KOMPONENTY NA SWAROVSKI® CRYSTALS
  3. BeCharmedPAVÉ řetízky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.