Millefiori

Skleněné korálky různých barev a tvarů s květinovým vzorem "tisíc květů" = millefiori.

Skleněné korálky s motivem tisíce květů – millefiori

Oprostěte se od jednobarevných korálků a šperků a dejte vyniknout své fantazii a použijte při svém tvoření exkluzivní a velmi populární korálky millefiori. Nabízíme je ve velikostech 8, 10, 11 a 12 mm.
 
korálky millefiori - kostka  korálky millefiori - obdélníček  korálky millefiori - kostička  korálky millefiori - srdíčko

Nabídka millefiori

Korálky millefiori se vyrábějí ze skla, které jim propůjčuje nejrůznější tvary i barevné kombinace. Co korálek to vlastně originál. V kategorii najdete hned celou řadu různě barevných korálků, se kterými ozvláštníte svoji standardní tvorbu.  Nabízíme vám překrásná srdíčka, kostky, kuličky, kosti, obdélníčky a další tvary v mnoha barevných kombinacích, přičemž u jednotlivých korálků dominuje vždy jedna barva, která je doplněna dalšími odstíny a barvičkami. Korálky millefiori uchvátili korálkářkám a šperkařkám po celém světě – podmaní si svojí krásou i vás? 
  1. KORÁLKY
  2. Millefiori

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.