Swarovski® Crystals (elements) HOT FIX

Swarovski® Crystals (elements) Hot – Fix

Unikátní Swarovski kameny v sobě skrývají víc, než pouhou krásu křišťálově čistého brusu. Jde o možnost tyto kamínky libovolně lepit na látku pomocí zažehlení – trvale. Nevěříte? Přesvědčte se sami. O úžasném efektu nažehlovacích Swarovski kamenů se již přesvědčili desítky světoznámých designerů a módních návrhářů, kteří jimi běžně zdobí róby a doplňky, jež jsou poté prezentovány na těch nejslavnějších módních přehlídkách.

Oživte své oblečení nebo doplňky

Chcete oživit svůj šatník, ale v obchodech vám nic nepadlo do očí? Změňte stávající oblečení k nepoznání. Ozdobte jej Swarovski hot fix a vytřete vašemu okolí zrak svojí kreativitou a originalitou. To samé platí i pro peněženky, pouzdra na telefony, počítače a další drobnosti, které umístěním blištivých kamínku z dílny Swarovski získají zcela nový vzhled. Kromě Swarovski Hot Fix Crystals nabízíme Swarovski komponenty a korálky z českých dílen.

  1. SWAROVSKI® & LŮŽKA
  2. SWAROVSKI® CRYSTALS
  3. HOT FIX

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.