Swarovski komponenty crystal ROCKS

Kolekce bižuterních komponentů na kameny crystalROCKS.

Strana: 1 2 3 4 5 další

Elegance zasazená do Swarovski komponentů Crystal Rocks

Hledáte způsob, jak okouzlit a zaujmout své okolí? Pak je kolekce Swarovski komponentů Crystal Rocks ideální volbou. Jde o náramky, náušnice, přívěšky i prsteny, připravené k usazení kamínků z nabídky Swarovski Elements.

Výjimečnost této kolekce tkví v důrazu na eleganci, která se promítá do honosného stylu, jež komponentům propůjčuje lůžko obehnané malinkými krystaly Swarovski. Díky nim jakýkoliv kamínek Swarovski usazený do komponentu z řady Crystal Rocks vypadá více než luxusně. Samy uvidíte, jak budou pohledy vašeho okolí klouzat na vaše zápěstí, prst, uši či dekolt. Oslňte okolí a blýskněte se šperkem Swarovski.

Swarovski komponenty pro kolekci Crystal Rocks

Kromě honosných lůžek, ve kterých jsou již umístěny malé krystaly Swarovski kolekce komponentů Crystal Rocks nabízí i střídmější varianty v barvách rhodia, platiny a stříbřitého ruthenia. V těchto decentnějších kolekcích opět naleznete kompletní sortiment komponentů Swarovski, speciálně připravených pro usazení Swarovski Elements Crystal Rocks.

Nezůstaňte jen u této kolkce a prohlédněte si naši kompletní nabídku komponentů Swarovski pro osazené kamínků ze Swarovski Elements.

  1. SWAROVSKI® & LŮŽKA
  2. KOMPONENTY NA SWAROVSKI® CRYSTALS
  3. crystalROCKS

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.