Křížky, madonky

Strana: 1 2 další

Bižuterní komponenty – křížky a madonky

Křížky a madonky jsou stylovým bižuterním komponentem, který se může stát součástí tematicky laděných šperků. Zařadili jsme je do naší nabídky na základě řady vašich dotazů, takže směle do nakupování – nic vám nebrání v cestě! Křížky a madonky v této kategorii jsou vyrobeny z cínu a mosazi a nabízíme je v 6 velikostech od 12 do 38 mm a 10 povrchových úpravách.

Přívěšek křížek a přívěšek madonka

Věnujete-li se ve své tvorbě mimo jiné také výrobě modlitebních počítadel - růženců, určitě budete potřebovat různé komponenty, k nimž patří také přívěšek křížek nebo přívěšek madonka. Tyto tématicky zaměřené bižuterní komponenty lze pak dle vlastní kreativity využít a dotvořit konečný vzhled růžence. Jedná se tedy většinou o navlečené korálky, díky nimž se modlící nemusí při modlitbě rozpylovat počítáním jednotlivých dílčích modliteb. Naše nabídka přívěsků křížek a madonka je poměrně široká a obsahuje rozličné vzory i materiály. U nás najdete křížky a madonky z cínu a mosazi s galvanickou povrchovou úpravou ze zlata, starého zlata, platiny, mědi, staré mědi, rose gold, rhodia, antracitové.

  1. BIŽUTERNÍ KOVODÍLY
  2. Křížky & madonky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.