PRYSKYŘICE PEBEO

Dvousložková hmota ideální pro odlévání transparentních dekorativních předmětů. Vyvinutá a uvedená na trh v roce 2011. Pryskyčice Pebeo nabízí 5 základních barevných odstínů, které lze vzájemně kombinovat.
Využití: Zalévání rozličných předmětů, formování ozdobných předmětů, šperky, bižuterie, dekorační linky rámů, nádobí, tvarované objekty, mramorování...
Povrchy: Sklo, keramika, kov, silikon, malované dřevo, plast, tvarované dekorační předměty a další

 

Pébéo - výtvarné potřeby

Kreativita dělá náš všední život zajímavějším a bez ní by bylo na světě smutno a šedo. S oblibou svůj volný čas trávíte kreativním tvořením? Pak zajisté pro vás nebude francouzská značka Pébéo neznámým pojmem a už jste se s ní při nakupování výtvarných potřeb setkali. Každý, kdo se při své práci věnuje malbě, kresbě, grafice, modelování či odlévání a chce pracovat s dokonalými výrobky, pak si často vybírá v sortimentu této značky. Pébéo výtvarné potřeby nabízí všechno ve velké kvalitě tak, aby mohlo uspokojit vysoké nároky svých zákazníků. A ti nemusejí být je pouze z řad profesionálů, kteří se umění věnují jako své hlavní pracovní činnosti, ale i těch, kteří se tomuto věnují jako svému koníčku.

  1. KREATIVNÍ TVOŘENÍ
  2. MODELOVACÍ HMOTY
  3. PRYSKYŘICE

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.