Swarovski Elements - kameny, korálky a komponenty

Strana: 1 ... 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 62 další

Kvalita vetknutá do kamenů Swarovski Crystals

Swarovski ELEMENTS jsou originální broušené krystaly od proslulého výrobce Swarovski. Swarovski ELEMENTS můžete použít k výrobě vlastních šperků, jako jsou náušnice, prsteny, nebo třeba náhrdelníky. Vše potřebné k výrobě šperků se Swarovski ELEMENTS najdete na našem eshopu. Na výrobu těchto šperků potřebujete krystaly Swarovski ELEMENTS podle vašeho výběru, vhodné komponenty Swarovski a lepidlo na sklo a kov a můžete začít.

Swarovski ELEMENTS - originální broušené korálky, přívěsky a další bižuterie

Firma Swarovski je předním světovým výrobcem broušeného křišťálu, perel, skleněných přívěsků a komponentů. Byla založena roku 1895 ve Wattens v Rakousku panem Danielem Swarovski, narozeným roku 1862 v Čechách. Tato společnost je světově proslulá právě díky svým krystalům Swarovski Elements. Krystaly Swarovski Elements se dnes používají jak k výrobě šperků, tak i na dekoraci různých luxusních předměrů, ajko jsou pera, luxusní elektronika, automobily atd. Krystaly Swarovski elements používají také světoví návrháři ve svých modelech oblečení, na dekoraci bot a různých doplňků.


Nabízíme také krásné korálky a bižuterní komponenty pro tvorbu vašich originálních šperků.

  1. SWAROVSKI® & LŮŽKA
  2. SWAROVSKI® CRYSTALS

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.