Bižuterní zapínání

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další

Bižuterní komponenty – zapínání

Zzapínání jsou jedním z nejpotřebnějších bižuterních komponentů vůbec. Ať už jde o náramky či řetízky, bez nich se zkrátka neobejdete. Právě proto je naše nabídka bižuterních zapínání tak široká – víme, že máte rádi pestrost a rádi si svůj výběr pečlivě promyslíte. Aby také ne. Vždyť varianta bižuterního zapínání do značné míry ovlivňuje celkový dojem z výsledného šperku – i přes to, že se většinou ukrývá pod vlasy nebo pod zápěstím.

Varianty bižuterního zapínání

Nabízíme vám karabiny, americké záponky, magnetická zapínání, pérové kroužky a další zapínání, celkem ve 12 povrchových úpravách a 23 velikostech (od 5 mm do 53 mm). Ptáte se na materiál, ze kterého jsou komponenty vyrobeny? U nás najdete bižuterní zapínání z kovu, cínu, mosazi, magnetu, zinku a stříbra – je tedy z čeho vybírat. Zapínání navíc pocházejí z provařených dílen na území České republiky, díky čemuž vám garantujeme prvotřídní kvalitu všech našich produktů. Zkombinujte vhodné korálky, návlekový materiál a jako třešniku na dortu zvolte ideální zapínání.

  1. BIŽUTERNÍ KOVODÍLY
  2. Bižuterní zapínání

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.