<< Hematit modrý disk 4/2mm Hematit modrý kostka 3mm >>
Hematit modrý kostka 2mm
NOVINKA!

Hematit modrý kostka 2mm

Katalog. číslo:17324
Naše cena: 1.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks

Hematit

 

Stupeň tvrdosti: 5-6

 

Užití:léčení, uzemnění, ochrana, zlepšení paměti 

 

Planeta: Saturn 

Element: Oheň

 

Vlastnosti: e to zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha, nese v sobě silný element jang, zajišťuje nerovnováhu meridiánu, čímž napravuje nevyváženosti jin. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost. 
Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.
Léčebné využití: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, pomáhá rovnat záda a působí příznivě i při zlomeninách. Zahání úzkost a nespavost.

 

Znamení Zvěrokruhu: Beran a Vodnář

 

barva:modrá
balení:1ks
velikost:2mm
materiál:přírodní kámen
typ produktu:hematit
šíře průtahu:0,6mm
počet průtahů:jeden
užití:léčení, uzemnění, ochrana, zlepšení paměti
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.