Korálky glassmetal beads

Moderní korálky z kolekce Glassmetal Beads

Hledáte něco moderního, neotřelého a zároveň vkusného? Pak je pro vás kategorie větších korálků ze skla jako stvořená. Jde o futuristické korálky různých tvarů a barev, jež mají odolný střed a výborně se proto hodí pro navlékání na hamatné kovové řetízky a řetězy. Tato kombinace dosahuje vysoké atraktivity, která je dána nejen velikostí, ale také designem, jež kopíruje nejaktuálnější trendy v oblasti korálků.

Vytvořte si vlastní nadčasový šperk

Korálky z kategorie glassmetal beads patří mezi to nejoblíbenější, co v našem sortimentu naleznete. Vybírejte hamatné korále ve tvaru broušených či hladkých kuliček nebo po stranách zostřených oválů a zahrňte je do svého korálkování. Když jsme zmiňovaly jejich velikost, mysleli jsme tím opravdu větší rozměry – ve většině kategorií najdete korálky od 4 nebo 6 mm, kdežto glassmetal beads začínají až na 10 mm a končí na 25 mm. Díky tomu se perfektně hodí na speciální řetízky s větším průměrem. Nabídku řetízků naleznete přímo v samostatné podkategorii.

Vyberte si korálky, libovolně je zkombinujte a následně použijte pořádný řetízek s povrchovou úpravou ze stříbra – získáte tak nápadný bižuterní šperk, který bude vhodný jak pro běžné nošení, tak pro speciální příležitosti.

 

  1. KORÁLKY
  2. Šatonové korálky
  3. GlassmetalBEADS

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.