Shiva Lingam tromlovaný XL 3cm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Kód: 18513
42 Kč
Shiva Lingam tromlovaný XL 3cm

Šiva Lingam

Šiva Lingam - v Indii kámen ochrany a podpory dle indických tradic probouzí a aktivuje všechny čakry od kořenové až po korunní, spojuje v sobě mužskou i ženskou energii.

 

 Ve Feng Shui se používá Šiva Lingam tradičně pro orientaci energie - například jej můžete pověsit nad schody, které jsou naproti dveřím, aby energie neunikala nahoru do prostoru. Nebo ho můžete umístit v domě na takové místo, ze kterého jeho energie bude proudit do všech koutů a bude vytvářet ochranné, příjemné a podpůrné prostředí.

Šiva Linham je prý výborným kamenem pro lidi, kteří měli krušné dětství. Pomáhá jim zpracovat vzpomínky a vyhojit rány a pocity, že nebyly dostatečně milovaní (hlavně ze strany matky). Udává se, že jim pomáházaplnit toto prázdno pocitem ochrany a podpory. Prý je kámen, který celkově harmonizuje a vyrovnává mysl.

Využití: V Indii se traduje, že Šiva Lingam je kámen fyzického těla, který aktivuje energii kundalíni.Díky tomu prý zlepšuje sexualitu, na Dálném východě je tento kámen symbolem a talismanem pro sexualitu. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky z minerálů
barva: hnědá
velikost: 3cm
materiál: přírodní kámen
znamení: vodnář, ryby, beran, býk, blíženci, rak, lev, panna, váhy, štír, střelec, kozoroh
typ produktu: shiva lingam
balení: 1ks
užití: ochrana, podpora, léčení,

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: