Preciosa Rokajl - Traditional Czech Beads

Strana: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 další

Tradiční český rokajl Preciosa

Rokajl reprezentují malé korálky s jedním nebo dvěma průtahy klasických kulatých i roztodivných tvarů. Práce s nimi je obrovská zábava, jelikož díky své různorodosti umožňují popustit uzdu každé korálkářce. Patříte mezi ně i vy? Naše korálky typu rokajl pocházejí výhradně z České republiky. Konkrétně z dílny proslulé továrny na výrobu korálky Preciosa Ornela z obce Zásada, ležící východně od Jablonce nad Nisou.

 

Prozkoumejte náš sortiment a dopřejte si českou kvalitu v podobě rokajl Preciosa. Vyberte si z 20 barevných provedení, 21 tvarů (včetně registrovaných značek Preciosa Candy™, Chilli™, Pellet™, Solo™ a dalších). Aby toho nebylo málo, připravili jsme pro vás hned 30 různých velikostí a 15 velikostí průtahů.

Rokajl PRECIOSA Ornela

Rokajlový sortiment PRECIOSA Traditional Czech Beads patří mezi nejprodávanější komoditu společnosti. Je nabízen v širokém sortimentu barev a velikostí a vyznačuje se špičkovou kvalitou a pravidelností.
Brusný sortiment PRECIOSA Traditional Czech Beads se vyrábí unikátní technologií sekání skleněných trubiček. Mezi brusný sortiment patří PRECIOSA dvoukrátky, PRECIOSA čípky a PRECIOSA pipes a tubes. Unikátní barevná skla, v nichž se brusný sortiment vyrábí, nemají ve svém počtu a kvalitě srovnání.

Preciosa Rokajl si zamilujete

Preciosa Rokajl to jsou drobné skleněné korálky s lesklou povrchovou úpravou. Jedná se o český výrobek vysoké kvality s unikátní výrobní technologií. Skleněné trubičky se sekají na různě velké kousky, poté přichází na řadu tvarování teplem a následné leštění. Korálky jsou zejména vhodné pro výrobu vánočních ozdobiček, drobných šperků a působivých dekorací. Rokajlem lze ozvláštnit obyčejné šaty a pozvednout jejich krásu pouze pomocí jehly a nití. Lze jimi ozdobit čelenky do vlasů, kabelku, pásek, a mnoho dalších módních doplňků. Rokajl se výborně hodí na výrobu šitých šperků a navlékání. Při výrobě šperků vám poslouží jehly, afroháčky, ketlovací nýty a jehly. Tak s chutí do vaší tvůrčí činnosti a vyrobte si z našich krásných korálků osobní klíčenku, náramek, nebo jemný prstýnek.

  1. PRECIOSA® & LŮŽKA
  2. PRECIOSA®
  3. Rokajl

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.