Achát modrý pruhovaný 6mm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 18206
6 Kč
Achát modrý pruhovaný 6mm

Pruhovaný achát obecně má projektivní energii a náleží elementu ohně. Je ochranným kamenem, zmírňuje stresové stavy a obnovuje tělesnou energii.

Stupeň tvrdosti je 6 až 7

Užití: odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Planeta: Merkur

Vlastnosti: Achát je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání, odhaluje dosud skryté okolnosti a obrací pozornost majitele k nerovnováhám narušujícím jeho pohodu, posiluje soustředění a praktická rozhodnutí, dodává odvahu a upřímnost sám k sobě. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Udává se, že pomáhá očistit lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a napomáhá jejich léčbě.

Znamení Zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Štír, Ryby, Panna, Střelec

Čištění: Pod proudem vlažné vody nebo v misce s vodou.

Nabíjení: Většinu achátů nabíjíme na přímém slunci. Dobíjíme na vycházejícím či zacházejícím slunci nebo pod noční oblohou.

Živel: Země

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky z minerálů
barva: modrá
tvar: kulička
velikost: 6mm
materiál: přírodní kámen
znamení: býk, štír
typ produktu: achát
šíře průtahu: 1,0mm
počet průtahů: jeden
balení: 1ks
užití: odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: