Velká korálková soutěž

Úplná pravidla soutěže

1. Organizátor a pořadatel soutěže

Organizátorem a pořadatelem soutěže je Lukáš Rangl se sídlem v Dalešicích, PSČ 46802, IČO: 72599081 – fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona nezapsaná v obchodním rejstříku.

Organizátor a pořadatel soutěže prohlašuje, že společnost Facebook je kompletně osvobozena od závazků každým účastníkem a zároveň, že fotosoutěž „'Velká rybářská fotosoutěž'“ není nijak sponzorována, podporována a ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

2. Účast v soutěži

Soutěže se dle stanovených pravidel smí účastnit pouze osoby starší 18 let s trvalým bydlištěm na území České nebo Slovenské republiky. Ze soutěže jsou vyloučeny osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k organizátorovi, pořadateli či k dalším osobám pověřeným zajištěním této soutěže a osoby, které jsou ke kterékoliv z takových osob ve vztahu osob blízkých.

Účast v soutěži je bezplatná. 

3. Mechanika soutěže

Účastníkem soutěže se stává osoba splňující výše uvedené podmínky, která zašle na mail navody@ceske-koralky.cz fotografii s vlastním výrobkem z bižuterie či modelovací hmoty a která uvede následující údaje:

 

  • Předmět mailu: „'Velká korálková soutěž'“
  • Příloha mailu: fotografie vašeho výtvoru (pravost bude namátkově kontrolována)
  • Tělo mailu: Obsahuje vaše Jméno, Příjmení, Adresu trvalého bydliště a e-mail, skrze který Vás budeme informovat o případné výhře


!!Od každého účastníka soutěže přijímáme právě jednu fotografii!!


Splní-li mail tyto požadavky, fotografie z něj bude uveřejněna na Facebooku v samostatném albu Fotosoutěž „'Velká korálková fotosoutěž'“ a její autor bude vyrozuměn mailem o jejím schválení a umístění na Facebook.

Od této chvíle je fotografie přístupná všem návštěvníkům profilu Ceske-koralky, kteří mohou fotografie libovolně hodnotit pomocí tlačítka „like“. Cenu pro vítěze obdrží autoři fotografií, které k 30. 4. 2015 získá největší počet „like“. Tři autoři fotografií s největším počtem "Like" budou oceněny.

4. Výherci a jejich oznámení

Výherci se stávají autoři tří fotografií, které k 30. 4. 2015 získají největší počet hodnocení „like“ na sociální síti Facebook.

  • 1. Místo – Slevový poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup zboží na Ceske-koralky.cz
  • 2. Místo – Slevový poukaz v hodnotě 700 Kč na nákup zboží na Ceske-koralky.cz
  • 3. Místo – Slevový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup zboží na Ceske-koralky.cz

Výherci musí být starší 18 let a mít trvalé bydliště v České nebo Slovenské republice. Výherci budou oznámeni na našem firemním FB profilu nejpozději 1 týden od data ukončení soutěže (30. 4. 2015) a zároveň budou vyrozuměni na mail, který uvedli v registračním mailu do soutěže.

5. Osobní údaje

Účastník soutěže registrací do soutěže dává organizátorovi a pořadateli v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. v platném znění souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu jméno, příjmení, věk a emailová adresa za účelem prověření jeho platné účasti v soutěži, předání výhry v soutěži a pro další obchodní a marketingové účely pořadatele, tj. za účelem nabízení produktů a služeb a informování o marketingových akcích, jakož i pro zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb. Účastník soutěže se může z příjmu sdělení kdykoliv odhlasit zasláním požadavku na info@ceske-koralky.cz, či pomocí odkazu v přijatém reklamním sdělení (dle zákonných podmínek týkajících se rozesílání elektronických reklamních sdělení.

6. Ostatní ustanovení a podmínky

Pořadatel si vyhrazuje právo kdykoliv změnit pravidla anebo podmínky soutěže včetně změny doby jejího trvání, či soutěž kdykoliv ukončit bez náhrady, a to s účinností ode dne uveřejnění na Facebook profilu Ceske-koralky.

Bude-li mít pořadatel či organizátor oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude soutěžící ze soutěže vyloučen; to platí stejně i v případě jiného jednání soutěžícího či jiné osoby, která soutěžícímu napomohla či mohla napomoci k výhře, jež je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami nebo se zásadami poctivé soutěže a fair play.

Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou.

Účastník soutěže je srozuměn s tím, že poskytuje své informace organizátorovi a pořadateli soutěže a nikoliv elektronické sociální síti Facebook. V ostatním se soutěž a vztahy mezi soutěžícím a pořadatelem anebo organizátorem řídí právním řádem České republiky.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení