<< Akrylová barva KREUL 20ml lesklá tmavě hnědá Akrylová barva KREUL 20ml lesklá světle růžová >>
Akrylová barva KREUL 20ml lesklá černá

Akrylová barva KREUL 20ml lesklá černá

Výrobce:Kreul
Kód výrobce:CK79212
Katalog. číslo:16131
Naše cena: 63.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks
KREUL akrylová barva 20ml lesklá černá
Zklidnite svou mysl a malujte ...
KREUL Akrylové barvy dodávají každému dekorativnímu projektu jednoduchou eleganci. Jejich přitažlivost spočívá v dokonalé shodě barevných odstínů. Teplá grafitová šedá, přátelská citronová žlutá nebo tmavě zelená jedle. Každý si může vybrat  ten správný odstín pro svou jedinečnou atmosféru. Robustní barvy zajišťují spolehlivé použití a práce s nimi je maximálně jednoduchá. Barvy jsou ideální volba ? jako základ, pro lakování nebo jako základ pro decoupage nebo přenos fotografií. Jejich krémová konzistence a příjemný zápach činí práci nesmírně příjemnou.

Vlastnosti, které vás přesvědčí: vhodná pro děti, odolávající slinám, odolávající povětrnostním vlivům, na vodní bázi, bohatá barevná paleta matných, lesklých a metalických odstínů, ideální pro umění, hobby, školu, modelářství, vhodná pro řadu podkladů jako dřevo, papír, len, kůži, kámen, kov, sklo, hlínu, keramiku, vosk, umělou hmotu a polystyren, ředitelná vodou, vzájemně míchatelná, bez zápachu, rychle schnoucí, vynikající barevná krytost a stálobarevnost, vyrobená z vybraných pigmentů, štětce a ostatní pracovní pomůcky lze jednoduše vodou vyprat.
výrobce:Kreul
barva:černá
balení:20ml
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.