Ametyst 10mm >>
Ametyst 6mm

Ametyst 6mm

Katalog. číslo:16444
Naše cena: 12.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks

Ametyst

Stupeň tvrdosti: 7

 

Užití: čistota, stres, sny, léčení alkoholismu, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha

 

Planeta: Jupiter a Neptun

Element: Voda

Čakra: Krční a korunní 

 

Vlastnosti: Je tradičně kamenem čistoty, zbožnosti a býval šperkem králů. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Má silnou léčivou a očistnou moc, zahání nespavost a noční můry, vyvolává klidný spánek a příjemné ozdravující sny. Je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strachy, vztek, obavy a zlobu, zvyšuje naděje, zahání pocit viny, zbystřuje mysl, je kamenem pravé, ryzí, emocionální lásky, posiluje věrnost. Napomáhá soustředění, pomáhá přijímat nové myšlenky, dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí a harmonizuje krční a korunní čakru.
Léčebné využití: zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech, nerovnováze zažívacího traktu, působí na střeva a střevní mikroflóru, odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů, činnost metabolismu, posiluje vylučovací orgány a imunitní systém. Léčí podlitiny, otoky a rány.

 

 

Znamení Zvěrokruhu: Ryby, Střelec, Panna (tmavý odstín  Kozoroh a ametysty s purpurovým odstínem: Beran a Štír

 

Čištění: Podržíme pod proudem vlažné vody aspoň 2 minuty.

 


 

barva:fialová
balení:1ks
velikost:6mm
materiál:přírodní kámen
typ produktu:ametyst
šíře průtahu:1,0mm
počet průtahů:jeden
užití:čistota, stres, sny, léčení alkoholismu, láska, klid, ochrana, štěstí, odvaha
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.