Šperky na ples - návod

Vytvořte si vlastní šperky na ples

Plesová sezóna je v plném proudu a vy máte jedinečnou možnost, stát se královnou večera, díky šperkům z korálků Preciosa. Z nepřeberného množství všech návodů jsme pro vás vybrali čtyři, které si zaslouží vaši pozornost. Vytvoříte díky nim unikátní šperky, které na plese zaručeně žádná jiná žena mít nebude a oslníte jimi své okolí. Návody jsou o trošku náročnější a jsou tedy vhodné pro pokročilejší nebo trpělivé korálkářky, odměnou vám však bude pozornost všech přítomných.

 

 

Černý šperk na ples - náhrdelníkPlesový náhrdelník z černé bižuterie

Použijte korálky Preciosa rokajl,ohněm leštěné perle, kuličky a hrušky a vytvořte si dle tohoto návodu překrásný elegantní plesový náhrdelník, který svým atraktivním vzhledem zaujme každého, s kým se budete bavit nebo kolem něj jen projdete. Sama ucítíte obdivné pohledy na váš krk a dekolt.

 

NÁVOD V PDF >>

 

 

 

 

 

Stylový náhrdelník jako šperk na plesUniverzální náhrdelník na slavnostní příležitosti

Náhrdelník z perlí a perliček Preciosa pip, který se stane oblíbenou součástí vašich doplňku na plesy a jiné sváteční příležitosti. Je vymyšlen tak, aby splnil nároky na eleganci, byl výrazný a přitom nijak nerušil. V návodu najdete velmi decentní tmavé barevné řešení. Vy si však díky široké nabídce korálků můžete zvolit zbarvení náhrdelníku přesně podle svých představ – fantazii se meze nekladou.

 

NÁVOD V PDF >>

 

 

 

 

 

Vánoční vločky jako náušnice, náramek a náhrdelníkOzdobte se vločkami a nalaďte se na zimní atmosféru

Vločky, respektive jejich tvar inspiruje umělce od nepaměti. Vločky jsou častým motivem oblečení, uměleckých děl i šperků po celém světě. Setkáte se s nimi mezi šperky z korálků Preciosa – tradičního českého výrobce korálků. V návodu najdete velmi detailní popis jednotlivých kroků, jak si vytvořit stylové náušnice, náramky či přívěšky, právě s motivy sněhových vloček.

 

 NÁVOD V PDF >>

 

 

 

 

Zlato-stříbrný náramek na rukuNáramek z třpytivých hvězd

Šarlotky jsou malé korálky Preciosa, které slouží k výrobě nejrůznějších šperků a dekorací. Jde o broušený rokajl o velikosti 13/0, se kterým se velmi dobře pracuje – uvidíte sami. Předkládáme vám návod na nádherný náramek ze stříbrných a zlatých korálků, který se stane oblíbeným šperkem pro běžné nošení i zvláštní příležitosti. Připravte si potřebný materiál – Preciosa Šarlotky - broušený rokajl 13/0 ve stříbrné a zlaté a Preciosa MC Rivoli 16 mm Crystal AB.

 

NÁVOD V PDF >>

 

 

 

VŠECHNY PLESOVÉ ŠPERKY JSOU VYROBENY Z ČESKÝCH KORÁLKŮ PRECIOSA - PROHLÉDNĚTE SI NAŠI KOMPLETNÍ NABÍDKU.

 

 

Chcete další inspiraci? Koukněte na videonávody

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení