<< Chalcedon modrý 6mm Jaspis Chrysoprasový 10mm >>
Chalcedon modrý 12mm

Chalcedon modrý 12mm

Katalog. číslo:16452
Naše cena: 28.00 Kč (vč. DPH)
Hodnocení:
Dostupnost:skladem
ks

Chalcedon modrý

 Stupeň tvrdosti: 7

 

Užití: štěstí, klid, radost, úspěch, ochrana, strach, deprese

 

Planeta: Měsíc

Element: Voda

 

Vlastnosti: Je kamenem, jenž vyhání strach, deprese, hysterii a smutek a mění je v radost. Rozhání iluze a fantazie, podporuje klidné a pokojné pocity, dodává sílu mezilidským vztahům, uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Je též kamenem ochrany, zvláště na cestách, odvrací psychické útoky, negativní magii, pohlcuje negativní energii a rozptyluje negativní myšlenky. Položen pod polštář zahání noční můry, noční vize a strach ze tmy. Dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch a štěstí ve všech podnicích. 

Léčebné využití: má vysoký očistný účinek, léčí vše špatné, včetně zatím nezhojených ran, zvyšuje tělesnou energii, blahodárně působí na oběhový systém, žlučník, slezinu, kosti a oči, snižuje příznaky senility, zvyšuje tvorbu mateřského mléka.

 

Modrý chalcedon – zlepšuje paměť, zvyšuje schopnost učení se (hlavně jazyky), zlepšuje náladu, nabízí optimistický pohled do budoucnosti, podporuje kreativitu. Snižuje teplotu, reguluje krevní tlak, posiluje imunitu, působí protizánětlivě, pročišťuje dýchací systém od škodlivin z kouření.

 

Znamení Zvěrokruhu: Rak, Kozoroh, Střelec, Blíženec

 

Čištění: jednou za měsíc 15 minut pod proudem vlažné vody

 

barva:modrá
balení:1ks
velikost:12mm
materiál:přírodní kámen
typ produktu:chalcedon
šíře průtahu:1,4mm
počet průtahů:jeden
užití:štěstí, klid, radost, úspěch, ochrana, strach, deprese
Související položky

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.