Chalcedon tromlovaný S 1,5cm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
22.7.2024
Kód: 19080
42 Kč
Chalcedon tromlovaný S 1,5cm

Chalcedon modrý

Stupeň tvrdosti: 7

Užití: štěstí, klid, radost, úspěch, ochrana, strach, deprese

Planeta: Měsíc

Element: Voda

Vlastnosti: Je kamenem, jenž vyhání strach, deprese, hysterii a smutek a mění je v radost. Rozhání iluze a fantazie, podporuje klidné a pokojné pocity, dodává sílu mezilidským vztahům, uvádí tělo, mysl a ducha do vzájemné harmonie. Je též kamenem ochrany, zvláště na cestách, odvrací psychické útoky, negativní magii, pohlcuje negativní energii a rozptyluje negativní myšlenky. Položen pod polštář zahání noční můry, noční vize a strach ze tmy. Dodává krásu, sílu, energii a přináší úspěch a štěstí ve všech podnicích. 

Léčebné využití: má vysoký očistný účinek, léčí vše špatné, včetně zatím nezhojených ran, zvyšuje tělesnou energii, blahodárně působí na oběhový systém, žlučník, slezinu, kosti a oči, snižuje příznaky senility, zvyšuje tvorbu mateřského mléka.

Modrý chalcedon – zlepšuje paměť, zvyšuje schopnost učení se (hlavně jazyky), zlepšuje náladu, nabízí optimistický pohled do budoucnosti, podporuje kreativitu. Snižuje teplotu, reguluje krevní tlak, posiluje imunitu, působí protizánětlivě, pročišťuje dýchací systém od škodlivin z kouření.

Znamení Zvěrokruhu: Rak, Kozoroh, Střelec, Blíženec

Čištění: jednou za měsíc 15 minut pod proudem vlažné vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky z minerálů
barva: modrá
velikost: 1,5cm
materiál: přírodní kámen
znamení: rak, střelec, kozoroh
typ produktu: chalcedon
balení: 1ks
užití: štestí, klid, radost, úspěch, ochrana, léčí stras a deprese

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: