Citrin 8mm

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Kód: 16272
22 Kč
Citrin 8mm

Citrín

 

Stupeň tvrdosti: 7

 

Užití: hojnost, štěstí, proti nočním můrám, léčení, odstraňuje negativní energie 

 

Planeta: Slunce

Element: Oheň

Čakra: zejména solar plexus, aktivuje činnost korunní čakry a zesiluje intuici, pročišťuje vyšší úrovně osobnosti a uvádí je do rovnováhy

 

Vlastnosti: Mimořádně blahodárně působící krystal, je to šťastný a štědrý kámen. Je jedním z kamenů hojnosti, učí nás přilákat k sobě bohatství, prosperitu a úspěch, poskytuje štěstí každému, kdo ho vlastní. Předchází nočním můrám a zajišťuje příjemný spánek.
Funguje jako účinný čistič a regenerátor, svému majiteli předává teplo, energii a velice zvyšuje jeho tvůrčí schopnosti. Pohlcuje, proměňuje, rozptyluje a uzemňuje negativní energii. Melancholie a negativní emoce nemají v jeho přítomnosti místo. Podporuje duševní vědomí a dodává příliv nové energie. Je ochránce aury, zavčas svého majitele varuje a tím mu dává dostatek času k akci na vlastní ochranu. Urovnává vztahy a spory v rodině či skupině, napomáhá přijímat se takoví, jací jsme, dodává sebedůvěru, potlačuje sebezničující sklony, zmírňuje přecitlivělost – zejména na kritiku okolí. 
Nikdy nepotřebuje čištění! 
Léčebné využití: obnova ztracených sil a energie, blahodárně působí na chronický únavový syndrom, povzbuzuje trávení, slezinu a slinivku břišní, zažehnává infekce v ledvinách a močovém měchýři, pomáhá při očních problémech, podporuje krevní oběh, udržuje v rovnováze činnost štítné žlázy. Posiluje nervy, pomáhá zbavit se všeho škodlivého, příznivě působí při zácpě a zabírá na celulitidu. Působí na problémy při menstruaci a symptomy menopauzy, kdy uvádí do rovnováhy jednotlivé hormony a zahání únavu.

 

Znamení Zvěrokruhu: Lev, Býk, Blíženec, Panna a Beran

 

Čištění: pod proudem vlažné vody

Nabíjení: na přímém slunci

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Korálky z minerálů
barva: žlutá
tvar: kulička
velikost: 8mm
materiál: přírodní kámen
znamení: býk, blíženci, lev, panna
typ produktu: citrin
šíře průtahu: 1,2mm
počet průtahů: jeden
balení: 1ks
užití: hojnost, štěstí, proti nočním můrám, léčení, odstraňuje negativní energie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: