Korálky Jablonec nad Nisou

Prodejna korálků Jablonec nad Nisou slouží jako výdejní místo e-shopu a vzorková prodejna. Přijdte si Prodejna české korálky Jablonec nad Nisouprohlédnout naše produkty osobně.

 

Nová adresa prodejny korálků

OC EVEKO

Poštovní 9

Jablonec nad Nisou 46601

Telefon na prodejnu: +420774444190
 

Otevírací doba

Po-Pa   8:00  - 16:00
 

Kdy zboží mohu vyzvednout?

Po dokončení objednávky vás budeme kontaktovat s informací, že vaše zboží je připraveno k vyzvednutí. U zboží skladem jsme schopni objednávku nachystat obvykle do 2 hodin.
Upozornění: na prodejně nemáme vystavena veškeré zboží. Pokud si chcete zboží prohlédnout, proveďte objednávku. My vám zboží přichystáme, můžete si je prohlédnout a vyzkoušet. Nebude-li vám vyhovovat, můžete část objednávky nebo celou objednávku stornovat.

 

A kde přesně naši prodejnu najdete?

 

Co na prodejně korálků v Jablonci nad Nisou najdete 

Široký sortiment korálků

mačkané, broušené, rokajl, práskané perle, kovové korálky, ploškované, perleťové korálky, dřevěné, voskové, mugle, vinuté perle a další.....

Prozkoumejte korálky>>

 

Komponenty s více než 12 druhy povrchové úprav

Očkové jehly, nýtky, kroužky, karabinky, naušnicové háčky a zapíníní, kaloty, šlupny, filigrány, veškeré bižuterní zapínání, vodiče, zamačkávací rokajl, drátky, řetízky, kovové přívěsky  a spousta jiného

Prozkoumejte bižuterní komponenty >>

 

 

Návlekový matriál

Lanka, pruženky, voskové šňůry, silony, nitě, kůže, hedvábné  a bavlňěné  šňůry, obruče, stužky a jiné..

Prozkoumejte návlekový materiál >>

Dále široký výběr korálků a přívěsků SWAROVSKI ELEMENTS, Preciosa, smalt, Fimo hmoty a fimo kreativních setů, odborné korálkové literatury a jiných pomůcek k tvoření!

 

Nabízíme i široký výběr hotové bižuterie, šperků se SWAROVSKI ELEMENTS, doplňků jako jsou kravaty, kabelky, kravatové spony apod...

 

Fotografie prodejny

korálky jablonec nová prodejna

Interiér prodejny- prodejní plocha

Korálky prodejna Jablonec

Interiér prodejny- nabídka korálků

Korálky prodejna Jablonec

Interiér prodejnya naši zaměstanci

Korálky prodejna Jablonec

 

Sdílejte:

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.