Fimo silikonové formy

Silikonová forma s motivem, kterou můžete použít s různými materiály počínaje FIMO hmotou, FIMO AIR, Aquasoftem a také s mýdlovou hmotou nebo pro výrobu jedinečných svíček. FIMO silikonové formy mají potravinářský atest tzn. že je můžete využít také s čokoládou, marcipánem, želé či zmrzlinou. Formy obsahují 6 motivů s velikostí přibližně 7x7cm

Formy na svíčky

Určitě to také znáte. Nostalgické pološero domova jemně osvětluje mihotavé světlo svíčky a dává tušit tajuplné atmosféře, kterou chcete tímto vykouzlit. Svíčky provázejí lidstvo po celou dobu jeho existence. V minulosti fungovaly jako zdroj světla. S vynálezem elektřiny se mohlo zdát, že svíčky pomalu odejdou do propadliště dějin. Ale opak je pravdou. Svíčkami stále svítíme, protože umějí vytvořit v domově příjemnou a pohodovou atmosféru. Pokud rádi tvoříte, pak jste možná už přemýšleli i o výrobě vlastních svíček, kterými byste si mohli vyzdobit vaše obydlí. V naší nabídce pro vás proto máme formy na svíčky v různých tvarech i velikostech. A bude záležet pouze na vaší kreativitě a zručnosti, jak bude hotová svíčka vypadat.

  1. KREATIVNÍ TVOŘENÍ
  2. MODELOVACÍ HMOTY
  3. FIMO
  4. FIMO OSTATNÍ
  5. Silikonové formy

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.