Fimo sady pro děti

Začátky s FIMO hmotou pro nejmenší. FIMO Soft sady pro děti nabízí unikátní kombinaci barev na daný motiv s atraktivní leporelovou brožurou obsahující ilustrovaný návod.

FIMO dětské sady

Děti jsou hravé a rády něco tvoří. Patří to k jejich oblíbené zábavě a vyplnění volného času nejen doma, ale také v mateřské školce. Je velmi důležité podchytit zájem dětí o kreativní tvorbu, díky čemuž se zlepšuje jejich jemná motorika. Rozhodně je to lepší než dlouhodobé vysedávání před počítačem nebo s tabletem a s mobilem v ruce. Proto máme v našem e-shopu pro vás a vaše děti připraveny FIMO dětské sady, s jejichž pomocí se dětem každé dílko určitě podaří. Sady jsou vhodné pro děti od 8 let, přičemž ani mladší děti nejsou ze zábavy s FIMO hmotou vyloučeny. Stačí, když na ně při modelování bude dohlížet dospělá osoba. Každá sada obsahuje ilustrovaný návod, jak na to. Pomocí obrázků je vysvětlen postup krok za krokem, aby tvoření bylo opravdu pro radost.

  1. KREATIVNÍ TVOŘENÍ
  2. MODELOVACÍ HMOTY
  3. FIMO
  4. FIMO SADY
  5. Fimo sady pro děti

© 2019 ceske-KORALKY.cz, Všechna práva vyhrazena. Internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o. Zobrazit panel o souborech cookie.